İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo Onay maili geldi

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayırlı olsun arkadaşlar bu sabah sedodan onay maili gelmiş durumda.

D

Dot Net

Misafir
Allah bereket versin.
sormak istediğim birşey var. Sedoda her ay artan grafikte para alıyorsak bizi atma şansı çok artar mı?
yanı mesela agustos 20 euro
eylül 40 euro
ekim 60 euro
kasım 80 euro
oldugunda bizi atmak için bahane arar mı sedo?

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O konuda bir bilgim yok ama müjdemi paypal adresime atarsınız artık ;)

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
merhaba ben ilk odememi alıcam havale/eft olaraka paypal e değil yani onay maili yollanıyomu yine bana banka havalesi icin

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sedo'nun ne yapacağı hiç belli olmaz bende dalgalanma çok oldu ama atılmadım.çok arkadaşım atıldı o ayrı.
ödeme onayı paypal içinde banka transferi içinde gelir.

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sedo cok garıp bır sırket bıle bıle trafık yarattım bakalım nolcak dıe kazandım sonra adamlar maıl gonderdıler trafıgınız gecersız dıye bılıyordum bole bır maıl gelecegını ve baktım 15 gun kadar onceydi. Sonra hesabımdakı parayı sıfırladılar ok dedım yanıt vermedım bugun bakıyorum paranızı gondercez dıye maıl gelıyor bana bı anlam veremedım dengesız geldı bana 15 ınde elınde dıyor paran :D

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
arkadaşlar banka havalesi icinde sedo onay maili yolluyormu ? bu arada yeni email adresi eklemek istiyorum free değil mail adresi kabul etmiyor ne yapmam gerekli birisi bilgi verirse sevinirim

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
sedo cok garıp bır sırket bıle bıle trafık yarattım bakalım nolcak dıe kazandım sonra adamlar maıl gonderdıler trafıgınız gecersız dıye bılıyordum bole bır maıl gelecegını ve baktım 15 gun kadar onceydi. Sonra hesabımdakı parayı sıfırladılar ok dedım yanıt vermedım bugun bakıyorum paranızı gondercez dıye maıl gelıyor bana bı anlam veremedım dengesız geldı bana 15 ınde elınde dıyor paran :D
Banada trafik maili attılar ben onları geri mail attım, cevap gelmedi, 2 aydır ödememi alıyorum sorun yok.

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
baba ozaman bızı hıleye tesvık edıyor bunlar ben daha ne deyım ozaman ben sadece merak edıp bı deneyım dedım hunerlerını :D

H

Hannibal

Misafir
ben sedodan banlandım

niye diye soranlara :
ilk iki ay aldım ödeme 664 er euro toplamda 1300 euro yakın para aldım.

tabii aradan 2 ay geçti google aramalarda çıkmaz oldum
geriye backlinkler kaldı.
dolayısıyla da banladılar.

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Satış için fiyat veriyormusunuz ?
Bunu denediniz mi?
Offer bid almış domin olan account kullandınız mı ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5