İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sedo - paid ?

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
selam arkadaşlar bu ayki ödemelrde "paid" gören varmı yani normalde 7 sinde yapıyordu ama ödendi diye yazı cıkan varmı ? yada mail gelen ? hesap exranız..

H

hostcu

Misafir
benimki daha hesap sorma aşamasında gayet güzel bi şekilde adamlara cevap yazdım bakalım ne olucak

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostum bendede yok
ama birinden duydum
paypala 15 nisan
bankaya 22 nisanda ödüyeceklermiş

Q

QuicK

Misafir
hostcu' Alıntı:
benimki daha hesap sorma aşamasında gayet güzel bi şekilde adamlara cevap yazdım bakalım ne olucak
Zaten herkese o mail gelmiyor :) yani bu bir aşama sayılmaz. (Yanlıs anlama sakın)
Bunun disinda banada henuz herhangi bir mail gelmedi. Bekleyelim gorelim bakalım..
Bu ayıda atlatırsak hayallerimin ufak bir kısmına kavusmus olacagım :D

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne hesap soran var, nede hesabı ödeyen...

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Geçen ay 7'sinde yapılmıştı Ondan önceki ay 9. Yani gün kesin değil. Adsensede bile hesap kesimlerinin günleri kesin olmuyor. 7 gün oynayabiliyor sanırım.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
benden hit sorma maili degil hesap exranız diye mail geliyor yani bu ayki heasabınıza yatan para budur diye valla bankaların 15 de ama 7 gibi yatıryor gibi çünkü gecen ayki ödemede 07/03/2005 yazıyordu bu ayda mı acaba 15 den sonra orada yazacak

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geçen defa mail gelmiş ardından 1 hafta sonra yatırılmıştı....

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bu ay kritik gibi bazı hile yapanalr yüzünden sedo yeni yapılanmaya gidiyor sanırım.. hakkı ile kazannda sanırım risk altına giiriyor

S

sevdik

Misafir
slm

ayni durum bendede var ne hesap soran var ne parayi odeyen bakalim sonumuz ne olacak herkesin oldugu gibi bizimde planlarimiz var ama bu ay gelen odeme 100ytl oldu sadece sagdan soldan 72euro yu da sedo yollarsa bir islere girecegim mumkunse ilk parayi alan yada olumlu cevabi alan buraya yazsin

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
araştırma maillerinden sonra 1 hafta içinde ödeme yapıldı diye geliyordu mail. daha araştırma maillerini alalı arkadaşlar 1 hafta olmadı sanırım. bana gelmediği için tam tarihini bilemiyorum ama haftaya kesin sonucu göreceğiz hepimiz...

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hiçbir korkum yok, dike dike ödeyecekler.... Çünkü hilesiz hurdasız gerçek hit gerçek....

E

erotikbul

Misafir
arkadaşlar yeniden yapılanmaya gitmesi gelmesi olayı değil bu. Bu zamana kadar sorgulama maili almayanların paid maili pazartesi'ye kadar gelecektir.

afiyet olsun herkese. :)

E

erotikbul

Misafir
yok bilmem ne hatunları icin asagıdaki yesil yazıya tıklayın.
yok bilmem neyi yapmak icin suraya tıklayın buraya tıklayın demediğiniz sürece link vermede sorun olmaz. Link vermenin de bir adabı var :)

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
www.hehe.in bu gibi siteler yüzünden belkide sedo vazgecmiştir tr den tr domainlerden trafiginden illallah demiştir heriflerin başini iyi agrittik sayilir

Link100.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok hile yapıyorlar emeğinle kazanan bir tek ben varım. tek bir textlinkim vra o kadar

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Link100.net' Alıntı:
çok hile yapıyorlar emeğinle kazanan bir tek ben varım. tek bir textlinkim vra o kadar
Tek sen varsan biz neyiz hilecimi ?? Kullandığın kelimeleri ölçüp tart biraz...
Tek bir linkim bile yok, sadece ns ler sedoya yönlendirildi ve gayet iyi kazanıyorum...

E

erotikbul

Misafir
beyler LÜTFEN. :) ( WEBmaster Federasyonu Basknaı olarak :D )
Böyle gereksiz polemiklere girmeyelim. Link100 boşuna polemik yaratıyorsun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5