İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sedo paramı yatırdı hemde hepsini :)

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sedo paramı yatırdı hem sattığım domainin parasını hem tıklama başına kazandığım paramı yatırdı inş. herkeze kazandığı parayı yollar allah bereket versin.

iyi çalışmalar.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nasıl yani??? yatırmıycaz dedikleri haldemi yatırdı yoksa hiç ihtar almadanmı yatırdı???

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok yatırmıcaz demedide yani ayret ettim hepsini birlikte yatırdılar ama cok mail yollayıp cevapladım o biraz adama koyuyor bide ing. olunca hiç anlamıyorsun o zorluk cıkarıyor insana hemde yatırdığıda baya olmuş bu ayınmı geçen ayınmı 5 'inde gelmiş turkiye iş bankası kullandığımdan euro ve us olarak geldiğinden para hesaba geçirmediğinden sonra bi abimiz bana fikir verdi ve şubeye gittim tl hesabı oplarak hesaba geçirdim yoksa hala bekliyordum parayı :)

iyi çalışmalar

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
saolasın kardeş inş. alacakları olan en kısa zamanda alır

iyi çalışmalar

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende dazlak ı sattım 3000 10 gun içinde gelmıştı 450 yanı park etmıştım satılıkken o parada bıu ay geldı :) bitti o işte...

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende şüphe duyuyordum sedodan yollamaz felan cunku siteyi sattım transfer işlemleri bitti yollamassa boş boşuna gitti deriz:) ama adamlar 1 ay önce yollamış allah razı olsun sonra bi abimiz fikir verdi şubeye git böyle böyle de dedi gittim ve gelmiş sedo amcam tıklama başına kazandığım parayla birlikte yollamış saolsun iyi para aldım

iyi çalışmalar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5