İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo Park...

F

Facetious

Misafir
Arkadaşlar Merhaba;

Kullanmadığım 3 adet domain adı var ve bunları sedo ya park etmek istiyorum...
Bu işlemi nasıl gerçekleştirebilirim.Park işlemini yaptık diyelim peki site üzerinde yapmam gereken herhangi bir işlem varmı kod ekleme gibi...

Bana bu konuyu ince ayrıntısına kadar aktaracak bir arkadaş varsa yardımını rica ediyorum.

tşk.

KamU

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
/yourdomain.com

şeklinde yonlendirmeni tavsiye ederim sakın ns lerini değiştirme sonra sorun yaşarsın ben 1 ay once ns dğiştirmiştim bir aydır hala arada sırada sedo reklamları cıkıyor sitede yapmadığım şey kalmadı ama yok ns güncellenmesimidir sedo oyunumur çözemedim yani ;)

adre_nalin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyide arkadaşlar sedo ya o şkilde yönlendirdiğimizde sed bize gelen ziyaretçilerin googledan mı yoksa başka sitelerdenmi geldiğine nasıl bakacak.

Örneğin 5 sn. sonra yönlendirme yaptık diyelim.

KamU

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
5 saniye sonra değil direk yonlendıreceksın kodlarla yapmıyorsun yanı Cpanel kullanıyorsun herhalde orada domain yonlendırme kısmına girip yapıyorsun dıye bılıyorum ;)

maniax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aslında site içerisine gömerek, backlinklerden gelen ziyaretçileri önlemek lazım atılmamak içinde heralde kabul etmez onu sedo, en temizi nsleri yönlendirmek gelir sağlamak açısından

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5