İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo Parking Bir Soru..

biber10

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sedo'ya park ettiğimiz bir alan adına hitli bir siteden link vermek ban sebebi mi?

Tşkler..

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben şimdi yanlış yönlendirme yapmak istemiyorum kesinlikle denemeyin arkadaşlar bana kıyak geçiyor olabilirler çünkü :p

4 aydır popup açtım sedoya parkettigim siteme ve her ay 300€+ para alıyorum. Bu ay siteyi satınca popup acamadım 40 euro olmus o da yatar gelecek hafta bankaya :)

siz denemeyin arkadaslar bana karsı özel bir kıyak bu :p

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Evet google vb. arama motorlarından ve direk adres yazılarak gelenler,harici hitler banlanmanıza sebeb olur.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Arama motoru + type-in + expired traffic.

Popup'da referrer bırakmadığı için belki anlamaları bir süre alabilir.Gerçi firefox bazı kodlarda bırakıyor galiba. Sebebi bu olabilir Cagatay.

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
evet onu söylemeyi unuttum birde geçmişten kalan linkler...Ama onlarda abartı ise yine banlanıyorsunuz.Popup bir zaman sonra anlıyor.Bu zaman zarfı arkadaşa 3 ay olmuş.Siz denersiniz 1 hafta olur.Yani tamamen şansa kalmış birşey...

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Link falan vermeyin sadece arama motorlarından geldiği zaman bile bazen şutladığı oluyor.Hiç riske girmeyin.Hatta mümkünse sedo parking kullanmayın daha çok siteleri satmak için ideal sedo.

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Link falan vermeyin sadece arama motorlarından geldiği zaman bile bazen şutladığı oluyor.Hiç riske girmeyin.Hatta mümkünse sedo parking kullanmayın daha çok siteleri satmak için ideal sedo.

Neredeyse 7 sene olacak Sedo yu kullanali. Eger akillica kullanilirsa cok güzel gelir elde edilir.

L

Lord_Y2s4n

Misafir
Gelir 20 Euro' yu geçti 2 günde ama kaldırdım bugün banlarlar bu kadar kolay ekmek yedirmezler adama :)

L

Lord_Y2s4n

Misafir
Sonuç olarak başka siteden verdiğim linklerle bu kadar yükseldi gelir sence kalsın mı banlamama olasılığı var mı ?

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
tamamen google hitiyle ban yemiştim sedodan birkaç ay önce hesapta yüklü bir para vardı.

karaLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
BANLAMADI.

Beni banlamadı şahsen sitenin kendi google hiti 500 civarı ben günde 800 civarı hit yolladım ay sonunda kazancım 790€. googlede indexli sayfası kalmadığı için şuan gönderemiyorum hit ama 3 ay ödeme aldım bu şekilde.

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
BANLAMADI.

Beni banlamadı şahsen sitenin kendi google hiti 500 civarı ben günde 800 civarı hit yolladım ay sonunda kazancım 790€. googlede indexli sayfası kalmadığı için şuan gönderemiyorum hit ama 3 ay ödeme aldım bu şekilde.

Biz buna sans diyoruz ;) Bugün banlanmazsan yarin kesinlikle banlanirsin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5