İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sedo siteleri kontrol ediyorMUŞ

B

besiktaslim

Misafir
ben bedava100 için sedo sayaç almıştım domain zaten satışta gözüküyor. ama akşam 01:00 da sıfırlandığı için (tam şimdi sıfırlandı bugün 10 aktif :21 :D) sabah yaklaşık 200 civarı eksik gösteriyor diye sayacı gizlemiştim saysın ama gözükmesin mantığı :)

bugün mail gelmiş sayacınızı lütfen görünen biyere koyun diye :p
birazda dil dökmüşler valla anında aldım sayacı sayfanın altına vede site incelendiine göre artık temiz olduğunada inanmışlardır :)

hiti yüksek gözüken sözde satılık (benimki öyle) siteleride inceliyor olabilirler

Dear Atakan,

Hello from Sedo.
I am writing to you regarding the website bedava100.com which is currently listed for sale with Sedo.
Unfortunately the Sedo tracker on the site is hidden.
Could you please incorporate the tracker so that it is visible.

Thanks you for your cooperation.

Kind regards,

Gemma Brown
Key Account Manager
UK Marketing Associate

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hahah ya onalrda türk çalışıyor türkiye ile çalışan kişiler türkleride çalıştırılar unutmayın sadece bu işler için kaç kişi çalıştırıyorlar..

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kontrol eden programları vardır o kadar siteyi kontrol edemezler bana göre.

B

besiktaslim

Misafir
:) gizli modu derken emin olun onu çözecek bişey yaptıklarını zannetmiyorum sayan bir sayacı ne diye bu tarz bişey için kontrol etsinlerki ?

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
valla işin içinde para oldumu otur şuraya ayda 1000$ maaş günde 1000 site kontrole deceksin diyecek 4-5 kişi yada 10 kişi bak nasıl nasıl kontrol oluyor :pP

S

soundmaster

Misafir
şahsen sedonun siteleri bu kadar detaylı incelediğini pek sanmıorum, bence bi teknoloji felan gelişmiştir bu iş için
tek tek site incelemek çok kasar
ve tabi eğer böle bi kontrol olsaydı bu kadar yüzlerce euro kazanan adam pek olmazdı sedodan
gerçi yeni hesap açmak kolay o ayrı :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5