İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo sorunlar sorunlar ?

S

spywareci

Misafir
Sedo da ilk ay para alacaktım fakat bir mail geldi nerden geliyor bu değirmenin suyu diye :) E bu mail ya her ay gelirse paranızı diğer ay vereceğiz diye. Sonuçta bunun sonu yok. Adam bana her ay bu maili yollar bi kuruş bile ödemez.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
eee sonuç?

bu demekki trafiğin kalitesiz yada hileli. yanlış bir şeyler yapıyorsan ödememesi kadar normal bir şey yok.

S

spywareci

Misafir
Hile falan yapmıyorum. Sadece ay başında çok hitli siteme just fore sale : site diye koydum çok tıklama olmuş. Kazandığım parayı niye göndermiyorlar anlamıyorum

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu anlattığını sedoya maille cevap olarak yaz..

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk ay trafiğin normal olsa da gelir adettendir. yeterli açıklamayı yaptıktan sonra sedo paranızı öder öyle alıp kaçacak halleri yok adamların. benim bu güne kadar gördüğüm en iyi şirket. ödemese bile zerre kızmam, bu ülkeye sponsorlar ne yapsalar yeridir yani. sonra türkiye ödemiyor diye artistlik yaparlar. yok 3. sınıf ülkemiyiz vs.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5