İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo Sorunsuz Ödeme

mysohbeci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sedo ya via wire olarak Vakıfbank banka bilgilerimi ( IBAN - banka kodu - swift code ) girmiştim. Hesabım YTL hesabı. Banka subesine gittim ve havalenin geldiğini soylediler. Sanırım ytl hesabı olduğu için havale hesaba değil isme gelmiş gibi görünüyordu. Parayı doviz alırsam kesinti olacağını soylediler ve YTL olarak kesintisiz anında ödeme yaptılar.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Kendi kafalarina gore bir kurdan veriyorlar.. Dolar olarak almak istiyorum deseydin ve diretseydin parayi 3 4 gun icerde tutmak icin sizi zorluyorlar..

Adamin biri demisti.. Bankalar asla kaybetmez hep kazanir..

GReYDeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya arkadaşlar
benimde bu konuda acil yardıma ihtiyacım var
domainime teklif verildi
banka bilgilerini girdim YTL hesabı ama YTl hesabıma havale gelirmi
bide isimtescilden nasıl tranfer ettirecem adama
henüz satışa onay vermedim

edit: bankayı aradım euro hesabı açmanız lazım dediler
şimdi açacam onu
transferde sorun olurmu? isimtescilden

barzo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sorun olmaz onlar isim icin senin mail adresine bir link gondericekler sen o linki tıkladıgında isim onlarin olucak

isim tescile sor onlarda yardımcı olurlar

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya arkadaşlar
benimde bu konuda acil yardıma ihtiyacım var
domainime teklif verildi
banka bilgilerini girdim YTL hesabı ama YTl hesabıma havale gelirmi
bide isimtescilden nasıl tranfer ettirecem adama
henüz satışa onay vermedim

edit: bankayı aradım euro hesabı açmanız lazım dediler
şimdi açacam onu
transferde sorun olurmu? isimtescilden

€ $ veyahut YTL hesabı hiç farketmez direk hesabına yatırmayı daha öğrnemedi bankalar :) o yüzden hangi IBAN numaranı verirsen ver, ismi doğru yaz isminden alırsın parayı. transfer işlemindede eğer istediğin tutar verildi ve satıcaksan onayını ver bir müddet sonra ödemeyi alıp sedo seni haberdar edicek. ve sen isimtescilden alan adları kısmından domain yönetimine gir orda auto kodu bulunuyor tc kimlik numaranı girerek o kodu oluştur ve sedonun ödeme onayıylan ilgili mailine yanıt olarak gönder, sonra transfer işlemi için domain kayıt firmasından onaylama gibi bir mail alıcaksın onaylarsın ve sonra işlem tamamlanır yaklaşık 10 gün içinde sonuçlanır ve ödemeyi alırsın.

umarım izah edebilmişimdir eğer edemediysem yine sor yine anlatmaya çalışırım :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5