İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo sorusu ?

zırdeli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar sedo da 2 domain ekledim şimdi. Üyeliğim açık durumda ve sitelerimde yönlendi.
Account için onay geliyormu ?
Birde eklediğim 2 domainden birinde price offer category gibi kısımlar aktif durumda ve girdim.
diğer domain ise gözükmüyor.

domainlerin 24 saat içinde onaylanacagı yazıyor.
hatta kırmızı yazıyla uyarı var. ancak 2 sitem içinde uyarı vermiş.
halbuki 1 tanesi için bütün işlemleri yaptım ve satışa cıkardım.
Açıklayabilecek varsa sevinirim.

zırdeli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
We are currently verifying [?] the following domains:
xxx.com xxx.net

fakat xxx.net olan bilgilerini girdim :)

hatta keyword girmiştim oda yeşil olmuş.

diğeri hala gözükmüyor :) hesabı aldıktan 5 dk sonra falan eklemiştim bu net olan domaini ve şimdide keyword onaylanmıs

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sedo ya üye oldugun isim ile whois in ismi ayni olmasi gerekli. O yüzden kirmizi duruyor orada. Parking e yönlendirebilirsin sorun olmaz

zırdeli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir domain daha ekledim oda kabul oldu. 3 üde aynı domain firmasından ve benim üzerime alındı. yani dediğin ile ilgili değil ama başka birşey var anlamadıgım. yani we are currently diye başlayan kırmızı uyarı sadece bir domainimde var. oda zaten kazanclarda da gozukmuyor ama diğerlerininin kazancları artmaya başlamıs

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5