İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo Temmuz Ödemeleri Onaylandı

karaLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dün sedodan ödemenin onaylandığına dair mail aldım. Kazançlar 2-3 gün içerisinde ödenir. Herkese hayırlı olsun.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Ya sedo da onaylanmış param var alamıyorum :D
Nasıl alıcaz allahınızı severseniz en kolay yolu nedir ??

karaLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paypal tabiki türkiyede ki bankalara ödeme cok zor geliyor bazılarına gelmiyor bile :)

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Burada anlatsanız herkes faydalansa nasıl olur? : D

Evet ya bende söyleyecektim bu TRdownload hep böyle hep bana hep bana die die bütün siteleri KumKutusunda ... :D Tez zamanda çıkartırsın inşallah..

Birde paypal dan ödeme almak için ne yapmak gerekiyor paypal da ne gibi işlemler yapmak gerekiyor ... Belki paypal ile pırlanta satarım yahu :D (Şaka mesela yani :D)

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
tamam anlatıyorum iyi dinle sağa sola bakma :p
onde www.sedo.com a giriyoruz login oluyoruz
daha sonra sol menudeki Payment Details yazan yere tıklıyoruz
Account Owner * Adınız Soyadınız
IBAN * banka hesabınızdaki iban bilgilerimizi buraya giriyoruz internet subeniz varsa ordan yoksa subeden oğrenebiliriz bunu
National Bank Code * sube kodumuz ve hesap numarasını birleşik giriyoruz buraya...
Bank Name * adı ustunde bankamızın adı
SWIFT Code * bankamızın swift kodunu da buraya giriyoruz
ZIP Code / City * bulunduğumuz sehir ve posta kodu
Bank Country * bankanın bulunduğu ülkeyide burdan seciyoruz ve update diyerek bilgilerimizi girmiş bulunuyoruz hepsi bu kadar kolay gelsin

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bankayada hafta içi gelmese bile diger haftaya yatar sanırım :p

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Benimde paypal hesabım kendi kendine Business olmuş.. Sedo ya da paypal mail adresimi yazdım heralde oraya gelir ??

Birşey daha sormak isterim arkadaşlar ..
100 Dolarlık Mal satıyorsunuz bunun %3-4 u size 100 doları yatırdıktan sonra kesiliyor değilimi ?? Dolayısıyla paypal yolu ile mal satarken 103 veya 104 dolar demeliyiz sanırım yanlışmıyım acaba ??

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Benimde paypal hesabım kendi kendine Business olmuş.. Sedo ya da paypal mail adresimi yazdım heralde oraya gelir ??

Birşey daha sormak isterim arkadaşlar ..
100 Dolarlık Mal satıyorsunuz bunun %3-4 u size 100 doları yatırdıktan sonra kesiliyor değilimi ?? Dolayısıyla paypal yolu ile mal satarken 103 veya 104 dolar demeliyiz sanırım yanlışmıyım acaba ??

madem paypaldan odeme alcan ne diye uğraştırdın beni iki saat :)

karaLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sedodan parayı aldıktan sonra paypal bir miktar kesiyor.

Mesela ben xx € kazandım bunu onayladıktan sonra hesabımızda parayı $ kuruna çeviriyor ve % 3-4 kesiyor.( en azından bende öyle ) :)

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gelir pazartesi-çarşamba arası yusuf abi
hoşgeldin bu arada foruma yeni gördüm : )

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
benimde bu gun garanti hesabına yatmış sedo odememde garanti sağolsun yine 15 € makaslamışlar :mad: ortakmıyız garanti ile neyiz bende anlamadımki hala

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5