İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo Tıklama Oranları

M

MrManson

Misafir
Genel Olarak Sedo'da tıklama oranlarınız nasıl?
36.42 lerde benim.. Güne göre düşüş yaşanıyormu sizde yoksa bir oran arasındamı tıklama alıyorsunuz..

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
22.33%
10.91%
19.22%
19.31%
3.79%
16.28%
1.30%
13.33%
27.27%
1.04%

Benim sitelerinde yüzdelik oranı böyle...

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yuzde 30 kırk arasi degişiyor ama asil ilginc olan ise aynı yere cıkan iki domainde farkli tıklanma oranlari war ilginc bir durum ziyaretci neden birinde az tıklıyor cozemedim

E

erotika

Misafir
bir domain % 55 felan. Ortalama ise % 35. Katıldığım domain sayısı 6

M

mfk_1868

Misafir
sedoda para kazanmak için ziyaretçinin herhangi bi linke tıklaması yeterli dimi?

M

MrManson

Misafir
evet reklamlardan birine tıklaması yeterli..
bugun yüksek trafik listesinde 5. sıradayım su an :) 5. (33.) absürtlinkindex.com 5448

01/10/05 €17.34

01/11/05 €65.87

01/12/05 €7.46 ( bugun saat 10:22 itibariyle )

tıklama oranları

01/10/05 37.00%
€0.03

01/11/05 40.00%
€0.03

01/12/05 39.00%
€0.03

bi kac gündür asıldım domaine iyi iş yapmaya başladı. Hayırlısı ..

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
soundmaster' Alıntı:
"domaine asılmak" ne demek hoca :)

konu önemli bak soran üçüncü kişiyim.:)
lütfen bir cevapla, hem değişik bir şey söylediğin hem de söyleğiş tarzın ilginç.

"domaine asılmak"
"süper sihirli bir ifade"

Ben bunun cevabını bir bilsem hep yaparım
:D
saygılar...

E

erotika

Misafir
"Asılmak", söz öbeğini bilirsiniz halk arasında. Yazan arkadaş domain için uyarlamış olabilir :D

M

MrManson

Misafir
"Domaine ağırlık vermek" fln anlamında anlayın iste hehehe

site aktifken hitler tgp isimli subdomainde idi. Tgp kuruluydu buraya ve hitide iyidi . Sedo ya yönlendirince , subdomain de uçtu tabii ve 2 gün önce subdomain e verdiğim linkleri ana sayfa adresiyle değiştirdim .. Sedo sorgularsa bu. Kendileri bilirler sistemden atıp atmayacaklarını..

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
MrManson' Alıntı:
"Domaine ağırlık vermek" fln anlamında anlayın iste hehehe

site aktifken hitler tgp isimli subdomainde idi. Tgp kuruluydu buraya ve hitide iyidi . Sedo ya yönlendirince , subdomain de uçtu tabii ve 2 gün önce subdomain e verdiğim linkleri ana sayfa adresiyle değiştirdim .. Sedo sorgularsa bu. Kendileri bilirler sistemden atıp atmayacaklarını..

http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=mankenler&meta= adresinde sag tarafta sponsor baglantı var.
Sponsor Bağlantı

5 gb eg-zotik Ünlüler Arsiv
1000 Lerce Resim 1000 Lerce Video
Tamamen Ücretsiz , Kacirmayin !
gulbenergen-ve-turkunluleri.com

Bu domain nereye yonleniyor ;)

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Tabiikide art niyet içermiyor. Yalnızca nasıl bu kadar fazla kazandıgını düsünen arkadasların bilgilenmesi acısından yazdım.
Google gonderir size veya gondermez. Benim için fark yapmaz. Umarım daha cok kazanırsın. Bu bizim ekonomimizinde iyiye gitmesine neden oluyor.

M

MrManson

Misafir
ARKaDaS' Alıntı:
Tabiikide art niyet içermiyor. Yalnızca nasıl bu kadar fazla kazandıgını düsünen arkadasların bilgilenmesi acısından yazdım.
Google gonderir size veya gondermez. Benim için fark yapmaz. Umarım daha cok kazanırsın. Bu bizim ekonomimizinde iyiye gitmesine neden oluyor.

mesajın ve mesajında içeren iyi niyet için teşekkür ederim..

arkadaslar birde birşey sormak istiyorum , Eğer sedo "abnormal :D " trafik nedeniyle ödeme yapmazsa ( alican'ın durumu gibi ) domainhop u önerirmisiniz? Hesaplar kilitlendi fakat bunların kendi ip lerimizden tıklandığından dolayı oldugu belirtildi forumlarda.. Normal olarak kullanıpta ödeme alan varmı

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Bence kesinlikle denemeye bile değmez. Cunku hiti az olan sitelerin bile hesapları kapatıldı. Önermem yani.
Ama ben şahsen hic kullanmadım domainhop'u. Kullananlarda zannediyorumki benimle aynı gorustedirler.

ArkadaSYeri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba;
Bu sedo'cok güzel kazandiriyor Fakat Kötü buldugum yönüde Domain'i direk sedoya Park etmek.' Updated Gibi Link Olayı Olsa cok daha iyi kazandir.. Hem sitenizin hitinde azalma Olmaz hemde iyi kazanırsınız..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5