İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sedo trafik maili gelen var mı?

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bugün ya da yarın sedo'nun trafik maillerini göndermesi lazım sanırım. bana gelen eden yok, size gelen bir şeyler var mı?
not: kesin gelecek bir şey yok, bana 1.5 senedir gelmiyor sanırım :D

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bana geldi bi mail.Extreme ve yourcache linkleri yolladım.Bakalım sonuç ne olacak :)
Yazdığım cevaba cevap gönderiyorlar mı acaba ?

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cevaba cevap göndermiyorlar bildiğim kadarıyla. ayın 9'unda direk onay maili alırsın alırsan.. sana mail ne zaman geldi? bir de buraya pastelesen olur mu? rutin kontrol maili ve trafik maili ayrı o yüzden..

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hello from Sedo

Thank you for participating at Sedo\'s Parking-Programme ! We\'ve detected some abnormal behaviour with your parked domains while doing a routine check on domains. Your traffic does not conform with typical rates. We would like to know where this volume of traffic has come from, as both Sedo and our advertising partner are concerned about users abusing the parking programme.

We would like to make sure that the traffic generated by your domain(s) does not contravene the Terms and Conditions of the parking programme. Such contraventions would include, but are not exclusive to:

* clicking yourself
* using scripts or other automatic means to generate clicks
* using pop-ups
* incentivized clicks
* anything that does not result from natural traffic

If you can provide an explanation for why your domains are receiving such high traffic statistics, that would be helpful for us, and for our advertising partner. Should we deem future traffic to be in breach of the terms and conditions of our parking service, we will withhold the revenue and block you from the parking programme. Your revenue will be noted down in our system. If you can rectify the traffic, we may pay out the revenue during the next month.

This email is not stating that you are contravening, or have contravened, the terms of use, it is merely a response to regular checks on the way the service is used. Any information you can give us will aid us in assessing the situation and will be held on file for future reference.

Please respond to this e-mail by 30-06-06. If you should not answer by this date, we will withhold the revenue until your traffic is satisfactorily justified.

I look forward to hearing from you.

With best wishes

Böyle bir şey işte :)

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
28 Haziran'da gelmiş.Yurtdışında olduğum için 2-3 gün önce cevaplayabildim :)

Please respond to this e-mail by 30-06-06. If you should not answer by this date, we will withhold the revenue until your traffic is satisfactorily justified.

demişler.İnşallah bir sorun çıkmaz..

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vay be artık erken gönderiyorlar demek ki trafik mailini.

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir de kazasız belasız parayı alabilirsek çok iyi olacak.9 gün kaldı..Bakalım inşallah gönderirler parayı :)

mkiran

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana gelmedi valla trafik maili felan domainide sattım sayılır kurtuldum :D

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SLiM_BoY' Alıntı:
Bir de kazasız belasız parayı alabilirsek çok iyi olacak.9 gün kaldı..Bakalım inşallah gönderirler parayı :)
ayın 10'unda onay maili gelecek, sadece 3 gün kaldı :D

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bana artik gelemez. Cünkü domaini sattim. Alici adamda oldukca memnundur artik hitten. SedoPro ya yönlendirmis. :)

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merlin' Alıntı:
Bana artik gelemez. Cünkü domaini sattim. Alici adamda oldukca memnundur artik hitten. SedoPro ya yönlendirmis. :)
nasıl gelemez? sattığın sitenin parking gelirini alabilirsin. kesin ben yanlış anladım da neyse..

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ploop' Alıntı:
nasıl gelemez? sattığın sitenin parking gelirini alabilirsin. kesin ben yanlış anladım da neyse..
Sattigim sitenin parking gelirini aliyorum. Ama Sedo artik bana sormaz hitler nerden geliyordu diye :) Sedonunda cebine para girdi sonucta

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merlin' Alıntı:
Sattigim sitenin parking gelirini aliyorum. Ama Sedo artik bana sormaz hitler nerden geliyordu diye Sedonunda cebine para girdi sonucta
yok benim bir arkadaşım öyle bir durumda banlandı. garanti olsun diye hep site satiyordu. sonra banlandı.. ama yapmıştır kesin bir şey sedo haksız yere banlamaz :rolleyes: I LOVE SEDO :D

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
inş. banlanmam, hit yüksek clickte yüksek :) gelen trafik google trafiği zaten.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ploop' Alıntı:
bugün ya da yarın sedo'nun trafik maillerini göndermesi lazım sanırım. bana gelen eden yok, size gelen bir şeyler var mı?
not: kesin gelecek bir şey yok, bana 1.5 senedir gelmiyor sanırım :D
bana geldi ben mail yazdan once direk olarak aramistim mailin altindaki sahisi(david)
soyledigine gore bir sorun yok geri parkedebilirsin sorun olursa mail ile cevap gonderirim demisti
Hala ses cikmadi

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
culpable' Alıntı:
bana geldi ben mail yazdan once direk olarak aramistim mailin altindaki sahisi(david)
soyledigine gore bir sorun yok geri parkedebilirsin sorun olursa mail ile cevap gonderirim demisti
Hala ses cikmadi
bu david'i bulup dövsek sanırım trafik maili bir daha gelmez :p her trafik mailinin altından o çıkıyor. sedo küfür yeme görevini ona vermiş zannedersem :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5