İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sedo Turkiye banlar ? mı ?

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
www.hehe.in
http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=site:hehe.in&btnG=Ara&meta=

domain yeni bu kadar hizli indexlet spam sayfalar ac sonra gel keyfim gel ??
bu akadaşa sesleniyorum odemezler parani 70.000 trafik almiş bu zatin sitesi hayal kuruyor

olan bize olur türkiye banlanabilir arkadaşlar bu cilkini cikartmiştir işin

bu topigii oncedende acmama ragmen hangi modun kapattigini anlamiş degilim kimdir o mod ve neden sildigini soylerse seviniriz kimsenin haber alma hakki ile oynanamayacagini düşünüyorum
saygilar

D

Dms

Misafir
Bu haber alma sınıfına girmiyor :) Kendini medya ile karistirdin sanirim. Mantıken doğal hit o.
Denesin bakaLım :)
Bende'de aynı sistem olsa denerdim. Turkiye'nin banlanma pahasına denerdim..-Ki banlanacagını zannetmiyorum.

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
google dan babayi aldilar bu programlarla da şimdi sedo mu kaldi içine etmedikleri boş işler bunlar ben geneli düşünürüm sen kendini düşünürsün bu insanlikla alakali bir olay bir şey demek zor

T

tahtakale

Misafir
Bu dms'in gözlerine bi baksan, $ $ işaretlerini görürsün :p

D

Dms

Misafir
Evet benim icin para paradır. Insanlıkla ilgisi yok silence... Yani ben parayı sevmem insanım, sen seversin hayvansın demek istiyorsan iade ediyorum ;)
Kendimle gurur duyuyorum. Paranın yapamayacagı sey yoktur.. Para = Pozitif ;)
Ayrıca o bahsettigin sitedeki program bende olsa googleyide kağıt gibi kullanırdım. Googleden babayı almamıslar demekki henuz. Halen google reklamları yayınlıyorlar. Unutmamak lazım. Sedo reklamları Google'den alıyor ;)

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
dms seninle kısır tartişmalara girmek istemiyorum herşey ortada diyicek birşey yok

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5