İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo Uyarı Yazısı Gelenler

H

hostcu

Misafir
beyler benim kazanç çok abartı oldu şimdi sedo beni şutlucak diye korkuyom ama hala bi uyarı mesajı falan gelmedi bu iyiye işaretmi eger uyarı mesajı gelenler varsa ayın 15 inden ne kadar önce geldi bu mesaj size?

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
20 - 25 arası ya da 5-10 arası yolluolar diye sanıyorum.. Bundan önce uyarı aldın mı?

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O zaman mutlaka alacaksındır :)

Panik yapma genelde verilen cevaplar kabul edilior eğer hile yapmadıysan incelemelerde anlaşılıyor zaten..

H

hostcu

Misafir
diyelimki bütün hit sadece ve saece googleden geliyosa yinede bana uyarı gelirmi
?

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uyarı gelmez. zaten sedo'nun istediği hit şekli de bu..

sessizliktr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar sizde bu istatistik e uyarı gelirmi.

attachment.php

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
istatistiklerinde garip bir şey görünmüyor. sedo için önemli olan hitini nasıl sağladığın. popup, reklam, spam gibi yollarla sağlamıyorsan sorun yok.

oyuncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kazancında çok değil, bunun 10-20 katını alanlar var bu forumda

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şubat kazançı daha fazla oldu ama uyarı maili gelmedi!
Ama giden hitlerin de %80'i Google'dan...

C

constantine

Misafir
Bu sedocular para yollamıyor arkadaşlar. Benim kazancım var 100 milyon yollamadılar. Birde panelde yolladık yazmışlar 1.5 oldu hala hesapta birşey yok. İş bankasını yazmıştım hesaba. Bende çektim domainlerimi.

E

erotikbul

Misafir
Bu sedocular para yollamıyor arkadaşlar. Benim kazancım var 100 milyon yollamadılar. Birde panelde yolladık yazmışlar 1.5 oldu hala hesapta birşey yok. İş bankasını yazmıştım hesaba. Bende çektim domainlerimi.

Bu mesaja koptum.. Bu arada, sedo ile ilgili açılan her başlıkta yardım edilmemeli bence. Aramasını bilen arasın bulsun..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5