İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sedo: We are currently verifying the following domain - sorunu

BordoMavi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
We are currently verifying the following domain
domain.com

şeklinde bir uyarıyı bir haftadır görmekteyim domainin nsleri yönlenmiş durumda fakat "domain managment" dediğimde bu uyarı sürekli orada. bir araştırma yaptım 2 günde onaylanır gibi ibareler gördüm fakat 1 hafta olmasına karşın onaylanmadı ayrıca domain "We are currently verifying the following domain" yazısının altındaki listede de gözükmemektedir. konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar var ise yardımcı olurlarsa sevinirim.

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Başka birisinden aldığın bir domain ise aldığın kişiye söyle panelden silsin.Yada sen mail atıp durumu anlat onlar siliyor ve senin hesaba geçiriyorlar.

BordoMavi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domaini ben regledim 6 yıl oldu regleyeli whois bilgileriyle sedodaki bilgilerimde uyuşmakta ns yönlendirmelerinde bir sorun yok site şuan yönlenmiş durumda fkat dediğim gibi domain hala onaylanmış değil. sedoya mail attım fakat hala cevabını alamadım. yinede yardımlarınız için teşekkür ederim. net bişey bilen varsa yazarsa sevinirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5