İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sedo ya acil cevap!

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hello from Sedo,

Thank you for participating at Sedo's Parking-Programme ! We've detected some abnormal behaviour with your parked domains while doing a routine check on domains. Your traffic statistics do not conform with typical rates. We would like to know where this volume of traffic has come from, as both Sedo and our advertising partner are concerned about users abusing the parking programme.

We would like to make sure that the traffic generated by your domain(s) does not contravene the Terms and Conditions of the parking programme. Such contraventions would include, but are not exclusive to

* clicking yourself
* using scripts or other automatic means to generate clicks
* using pop-ups
* incentivized clicks
* anything that does not result from natural traffic

If you can provide an explanation for why your domains are receiving such high traffic statistics, that would be helpful for us, and for our advertising partner. Should we deem future traffic to be in breach of the terms and conditions of our parking service, we will withhold the revenue and block you from the parking programme. Your revenue will be noted down in our system. If you can rectify the traffic, we may pay out the revenue during the next month.

This email is not stating that you are contravening, or have contravened, the terms of use, it is merely a response to regular checks on the way the service is used. Any information you can give us will aid us in assessing the situation and will be held on file for future reference.

Please reply to this mail until Wednesday, April 6th 2005. If we do not receive a reply we have to withhold your revenue.

I look forward to hearing from you.

Sincerely,

Jay Finnan
Director of Customer Relations

Gelen Mail bu. benim sedodaki domainlere sadece 1 siteden link veriyorum. o link verdiğim sitenin istatistiğinin link adresinide yazacağım. bana nasıl bir mail yazacağım buraya yazarsanız çok sevinirim. ingilizcem yok.

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam ;

ilk önce söylim telaşlanmana gerek yok. güzel açıklayıcı bir cevap yazarsan bir problem çıkmamaktadır..

Bak domaine göre söyle domain güzel işte şu kadar aranıyor. .net ise .com işte şu sitedir aktiftir. Pr varsa işte onu yaz eski bi domain ise web.archive.org dan inceleyin de. Ondan sonra link verdiğin sitenin adını yaz. Bu benim sitem de burdan link verdim for sale şeklinde de. hiti ordan sağlıyorum de. bu da kurallarınıza uygun de. ilginiz için teşekkür ederiz felan de işte.. bi de benden selam söyle beni tanırlar :D

ingilizce ye şu an çeviremiyeceğim. gerçi ingilizcem o kadar iyi değil ama zamanım olsa çevirirdim.. forumda vardır bu tarz bi çeviriyi yapabilecek arkadaşlar.. 10 dk bile sürmez..

kolay gelsin...

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kardeş kaç hite ne kadar lik bir kazanca yolladilar bu maili sakincasi yok sa soyleyebilirmisin

Chatturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hitle alakası yok. Üye alanına girdiğinizde grafikler var. Kazancınızın istatistiklerini görebilirsiniz. İniş çıkışlar çok rahat görülüyor. Ani ve büyük bir yükselme varsa adamlar hemen maili gönderiyorlar. Bu mail ile bu ani çıkışı nasıl yaptığınızı soruyorlar, yapma etme abe diye mail göndermeyin, hitinizin kaynağını anlatın, gösterin. Google' ın indexlediği sayfalarınızı, Google'da hangi kelimelerle bulunduğunu, son ayların alexa rankini, sitenizi daha önce kaydettiyseniz (extreme tracking, nedstat - bunlar geçmiş ay istatistiklerini tutuyor sanırım) tracking adreslerini, varsa sitenin screenshotlarını filan gönderin. Hile yapmadıysanız korkacak birşey yok. Hile yaptıysanız bu size ders olur, bir daha yapmazsınız. Millet inşaatlarda, kömür madenlerinde vs. işlerde sürünüp asgari ücret alıyor unutmayın. Para kazanmak kolay değil :rolleyes:

Chatturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
esra11' Alıntı:
Ya domain yeniyse.. Hiçbi yerde adı sanı yoksa..

Domain yeni ise herhangi bir para kazanma kapasitesi yoktur. Yeni, trafiği olmayan bir domainden nasıl para kazanmayı bekliyorsunuz anlayamadım :rolleyes:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5