İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo Yahoo'dan Acilan Mail Hesabini Kabul Etmiyor!

T

TGP

Misafir
Arkladaslar sedo yahoo dan acilan mail hesabini kabul etmiyor. Peki siz genelde hangi mail serverini kullanıyorsunuz? Bi de domaini satmak istemiyorum. Hangi kutucugu isaretlemem gerekiyor...

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gmail kabul ediyor mesela (bundan başka anadolu.edu.tr kullanıyorum) domain eklerken "do not list for sale" gibi birşey var ona tıkla.

M

muzikportal

Misafir
Abicim her yerde hotmail kullanıyorum. Kabul etmeyen görmedim. Sorunsuz.

Istersen dns leri yönlendirirsin. Sitene giren kullanıcı onu görür. Örnek olarak orada verilmiş dns no ları not al. Sonra domaini aldığın yerde kontrol panelin varsa oradan değiştir. yada mail at şirket değiştirir.

sitende kullanacaksan veya link vereceksen şu şekilde verebilirsin yani dns değiştirmene gerek kalmadan. http://www.sedoparking.com/domainadresin.com

T

TGP

Misafir
muzikportal dedigi gibi link verdim.

Peki ben buna absürt banner eklesem. Yani absürt banner uzerinden link versem olur mu? Sedo ya karsi hile yapmis mi olurum....

İlla ki This Domain For Sale diye txt link mi vermek zorundayız?

T

TGP

Misafir
Arkadaslar sedoda biriken paramı gunluk clicklerimi nereden gorebilirim?

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
banner ve text reklam yasak artık link veremiyorsun. (sedo'dan bir görevlinin demesi). diğer bilgileri imzamdaki sedo'ya tıklayarak öğrenebilirsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5