İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SEDO YARDIM ...HESABIMI SİLMİŞLER

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ARKADAŞLAR SİTLER 1,5 SENEDİR SEDODA HİÇ HİLE YOK.. AYDA BİR HESABA BAKIYORDUM.. Bİ BAKTIM Bİ MAİL SONRA HESAP YOK 100AVRO GİTTİ ..

Hello,

An audit of your traffic showed that it was not converting to sales for our advertising partner's sponsors and per our agreement with them we could not accept it. A detailed examination of your traffic showed that it was not natural (type in or related to search engine placement or past development). Our parking program can only accept natural traffic. Self generated traffic, incentivized traffic or traffic from any paid sources such as link exchanges or promotional software is not accepted.

Because of this we have no choice but to close your account and withhold your parking revenue.

David Thorpe

Customer Support - UK/International

NEDİYO GERİ ALMA SANSI VARMI YARDIMINIZ BEKLİYORUM

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi yine sen 100 kaybetmişsin benim geçen ay 700 € ya el koydular...

ne yaparsan yap değişmiyor olay hesabını kapatmışlar üzerine bi bardak soğuk su iç(iftardan sonra)...

geçmiş olsun...

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben böyle işe şimdi

askerdeyim bi bitsin hepsini acacamda askerdeykens edoda dursun dedik aylık alıyorduk harçlık gibi geliyordu yaptıgına bak..

offfff

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hile yok demissin. Sitelerinin ismini söylede hile olup olmadigina bakalim. 1 tane bile backlinkin oldugu zaman sedo onu hile sayar

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hile yok demissin. Sitelerinin ismini söylede hile olup olmadigina bakalim. 1 tane bile backlinkin oldugu zaman sedo onu hile sayar

merlin taktın backlink olayına bence agacım olay hitin kalitesizliğinden kaynaklanıyor, çünkü bir çok arkadaşın hesabı kapatıldı ve hitin geneli asya...

çünkü yazışmamızda sedo asya hitinin reklamverenlerce istenmediğini ve çalışamayacaklarını söliyerek hesaplarımdan birini kapatmışlardı.

bence türkiye hitine nası değer kazandırıcaz onu bulmalıyız yada yabancı site yapmaya devam edicez :)

tekrar geçmiş olsun arkadaşım askerde böyle bir durumu yaşaman üzücü, sağlığın sıhhatin yerindeyse boşver gerisini dert etme.

TurkOyun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bi kelime duymuş "backlink" atıp atıp duruyor...

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
52 € luk bi hesap var ve yarı yarıya backlink getirisi var yani hitin yarısı google yarısı backlinkten geldi. ödemeyi onayladı sedo bakalım atmaz ödemeyide yaparsa merlin arkadaşıma manşet olucak. :)

sedo kendi çıkarları doğrultusunda hareket ediyor... kaliteli hit ve reklamverenin memnuniyeti... bence bunun haricindeki hiç bir olaya pek dandini yapmıyor...

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
52 € luk bi hesap var ve yarı yarıya backlink getirisi var yani hitin yarısı google yarısı backlinkten geldi. ödemeyi onayladı sedo bakalım atmaz ödemeyide yaparsa merlin arkadaşıma manşet olucak. :)

sedo kendi çıkarları doğrultusunda hareket ediyor... kaliteli hit ve reklamverenin memnuniyeti... bence bunun haricindeki hiç bir olaya pek dandini yapmıyor...

Sedo her backlink i banlar mi dedim? :) Hile sayar dedim. Backlinkli ödeme aldim. Hitlerim yabanciydi. Ama yarin birgün banlandigin zaman ben hile yapmadim deme. Öyle yada böyle sedo onu fark edecektir. Ve ben bunu övünerek söylüyorum. 2000 yilinin basindan beri ayni sedo accountunu kullanmaktayim. Bir kere uyari aldim onun haricinde banlanmadim.

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merlin arkadaşımız haklı, backlink istemiyorlar. Buna ek olarak kalitesiz organik trafik de istemiyorlar. Onların gözünde dönüşüm, verim sağlamadıkça ikisinin de farkı yok.
Ne kadar kandırabilirsen artık o kadar sürdürüyorsun ama sonunda banlayınca tüm emekler ve o kadar bekleyiş boşa gidiyor.

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende anlatmak istediğim şu backlink olmayan siteleride banlıyor, yani backlink backlink diye tutturmaya gerek yok, he tertemiz siteyi neden banlar asya ülkerlerindeki gibi gereksiz trafik yüzünden banlar hesabımı o yüzden banladı, ama şimdi tutup backlink yapılmış bir hesabı ödüyor... işine geldiği gibi davranan bir sponsor...

merlin bu arada sen halende tekrar edip duruyorsun, ben 2000den beri bir kez uyarı aldım diyorsun...

1- yurtdışındasın
2- hitlerin yabancı
3- backlink sıfır

şimdi bu durumda adam seni neden atsın neden uyarsın neden banlasın :)

bizim olaya gelince

1- Türküz
2- Hitlerimiz Asya kökenli
3- Biz backlink vermesekte gelip birileri bizim siteye backlink verebiliyor :p

bunlarda banlanma sebebi oluyor...

neyse daha temiz stratejiler geliştiriyorum sedo için ilerleyen günlerde daha iyi olur. aralık ayına kadar site yapım çalımşamalarıma devam... bu arada google adsense'yide sevmeye başladım :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5