İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sedo yardım (website satışı, domain değil)

soundofvtec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sedoda normal domain satışında önce domaini alan ödeme yapıo sora, escrow sistemine para geçince transfer işlemleri başlıyor sora para ödeniyor böyle de peki websitesi satınca nasıl gerçekleşiyor, websitemi sattım, şu anda para escrow a geçmek üzere, sanırım sora transfer olayı başlıcak ama websitesini nasıl teslim ettiğimi anlıcak bu sedo, bir de websitesi kolay bişi değil 3 gb veritabanı var mysql, sora adamın en azından dandik bir sunucuya ihtiyacı var bu siteyi host etmek için veya iyi bir VPS ye çünkü ben uzun süredir böyle yapıyorum.

yani websitesi sedoda nası satış işlemi gerçekleşiyor çözemedim
yardımcı olabilecek biri var mı

D

doLob

Misafir
ya site bilgilerini cd/dvd ye cekip sedoya yollaman gerekiyor veya dosyalarini tar.gz yapip sedoya adresini yollaman ve onlarin cekmesini saglaman veya sifrelerini sedoya veriyorsun ve onlar hallediyor

bu konuyla ilgili mail gelmis olmasi gerekiyor

soundofvtec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anladım

bir de garanti bankası için "national bank code" nedir acaba?

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benden direk ftp kodlarını istediler mysqli de rarlayıp ftpye koydum sonra mail attılar dosyalar tamam domain transferini onaylayın die. bende onayladım bekliyorum şimdi.

soundofvtec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
swift değil
sedoda "national bank code" diye ayrı bir kısım var orası

ftp şifremi niye veriim ki saçmalık diil mi

soundofvtec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"domain transferini onayla" dediğin kısmı kim yapıyor, yani ben domaini aldığım yere transfer için mi başvurcam yoksa sedo mu yapıyor bu işlemleri

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sedo mail atıyo şu firmadan sana transfer isteği gelecek onaylayın lütfen die, sende onaylıyosun. ftp şifresini şu yüzden verdim zaten site phpnuke tü. yani kasmam için gereken bi durum yoktu verdim şifreyi adam indirmiş dosyaları.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5