İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sedo yine yaptı yapacağını!

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet sedo birkez daha hesabı kafasına göre sildi... tam ödeme gününde hesap kapatıldı. erefsizliğin bu kadarı yani...

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Banada aynısı olmuştu hesabim silinmişti 1-2 mailden sonra paramı almıştım fakat hesabım aktif olmadı.Hitin kaynağını ispatladığın zaman içerideki ücreti ödüyorlar inşallah alırsın paranı...

D

DarkSunTr

Misafir
mavilim' Alıntı:
Banada aynısı olmuştu hesabim silinmişti 1-2 mailden sonra paramı almıştım fakat hesabım aktif olmadı.Hitin kaynağını ispatladığın zaman içerideki ücreti ödüyorlar inşallah alırsın paranı...

hitin kaynağı dedin hiti reklam yaparak kazanıyorum şimdi reklam yapıyom hit yükselse benimkidemi kapancak hesabım yada onlar kapasa hesabımı reklam yapıyorum desem açarlarmı hesabı geri vs. vs bu sedo hakkında biraz bilgi verirmisin geçen ay aldım para bu ayda onaylandı para inşallah kapamazlar hesabımı

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben domaini yönlendirmeden önce sedo tracker vardı onu gösterdim sonra alexa rank gösterdim google backlink vs. sonra ödeme bilgileri filan geldi böyle...

Eglence-Siteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sedo arama motorlarinda indekslenmis sitenin orada park edilmesine karsi degil. Ama tutup da domaini park ederseniz ve sonra reklam verirseniz veya kendini satilik domain diye direkt domaine link verirseniz (Normalde satis sayfasina verilmeli) bunlar sorun olabiliyor.

Ya da dedikleri gibi hitin kaynagi belli degilse, sahte bir hitse.

Z

Zion

Misafir
Tamamen doğal hitli iki site park ediyordum, atıldım.
Hitle ilgili her türlü bilgiyi gönderdim. Toplam 77 bin indexli sayfası olan ve günlük tekili 5000 olan bir web sitesi.
Alexa rankı da iyiydi.
Buna rağmen ödemediler.
Toplam 500 küsür euro'nun üzerine yattılar.
Hile yapmaksızın atılınca koyuyor insana.
Sedo bitti Türkler için...

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende hala bitmedi sedo , yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum her ay 50$ üzeri para alıyorum yetiyor bana

G

Geveze.at

Misafir
Eger hitlist yada toplistlere eklediyseniz kesinlikle kabul etmiyor Sedo. Sadece ve sadece ref arama motorlarindan olmali

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Unutmam' Alıntı:
bende hala bitmedi sedo , yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum her ay 50$ üzeri para alıyorum yetiyor bana

bende yaklaşık 6 aydır, her ay 30 usd civarı alıyorum.

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Peki bu paralar ayın kaçında geliyor gelmeden ayın kaçında haber veriliyor yada verilir?(Bana hala bir bilgi gelmedi(paypal ödemesi olacak))

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
the_alorak' Alıntı:
Peki bu paralar ayın kaçında geliyor gelmeden ayın kaçında haber veriliyor yada verilir?(Bana hala bir bilgi gelmedi(paypal ödemesi olacak))
dün veya bir önceki gündü sanırım bana ödeme onaylandı maili ulaştı.
pazartesi günü veya en geç salı günü gelir ödemeler.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sedo 100 euro dan sonrasını atıyor arkadaşlar buna karar kıldım. sakın ola sedoya güvenip iş yapmayın. bu 3. kez haksız yere atıldığım hesap... sedo lafını duymak istemiyorum artık. adamlar reklam verenlerin parasını direk cebe indiriyor bizlerin sayesinde. bizde enayi gibi onların reklamlarını yayınlıyoruz bedavaya. adamlar her ay acaba bu ay kimin arkasından para kazanırız diye düşünüp o piti piti yapıyolar resmen...

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet 50-100 € gectin mi atiyorlar ama ben gecen ay parkingten 175€ alabildim :) domain sattım onun icin heralde atmadilar bu ay garanti yolcu ederler :)

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Atıyor derken onaylıyor da yollamıyor mu hiçbir bilgi vermiyor mu??

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şöyle oluyor. Hergün giriyorsun kontrol ediyorsun kazancını tam ödeme günü geliyorki hesabına giriş yapamıyorsun. Kullanıcı adın geçersiz diyor. Ne bir mail ne başka bişey. Direk siliyolar. ne para ne hesap var ortada. Bunlar şerefsizliğin alasını yapıyorlar. Tam ödeme günü atıyorlar sen ödeme gününe kadar daha bir sürü kazanç sağlatıyorsun adamlara...

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben hile filan yapmadım direk bilmem kaç ayda 100 euro oldu.Hesaba giriyorum, daha önce ödeme aldım ama 20 euroydu ayın 3ünde mail yollamışlardı hile olabilir diye ama vermişlerdi.Bu ay mail atmadılar bakalım ne olcak :)

oskimert

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
the_alorak' Alıntı:
Ben hile filan yapmadım direk bilmem kaç ayda 100 euro oldu.Hesaba giriyorum, daha önce ödeme aldım ama 20 euroydu ayın 3ünde mail yollamışlardı hile olabilir diye ama vermişlerdi.Bu ay mail atmadılar bakalım ne olcak :)
Sedo bu herşeyi yapar Hile yapmazsın yapdı der oturursun bişede edemezsin...Avukat varsa kökten bi mahkeme aacalım:

F

fatihhk

Misafir
arkadaşlar sedo daki domainimi baska sitemden popup olarak acsam atılırmıyım?
atılırım gibime geliyor:D
ama benim amacım gelir elde etmek degil trafigim yükselsin yeter.

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fatihhk' Alıntı:
sedo daki domainimi baska sitemden popup olarak acsam atılırmıyım?
atılırım gibime geliyor:D
ama benim amacım gelir elde etmek degil trafigim yükselsin yeter.
banner koysan bile atılırsın sedoda sadece ''domain for sale'' şeklinde link verebilirsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5