İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sedo!!!

FiRTiNa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar sedo da parking de olan bir sitem vardı ve bu ay 333 euro kazanmıstım.Sımdı aldıgım 1 emaille yıkıldım google dan hit alıyorum adamlar sahte hıt dıyorlar bu nasıl 1 sey ve benım hesabımı sılmısler dırek kapatmıslar domainlerımı alacagım param vardı. yaklasık 400 euro kadar ama hesabımı ıptal etmısler ne yapmam gerek

bababurakk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla benim de 240 euromu yediler bu ay . sedo hep yapıyor böyle. ne kadar mesaj yazsanda sedoya fazla bir faydası olmuyor. geçmiş olsun demekten başka bi çare yok

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana bugün onay maili gelmisti ödeme için, geçmis olsun arkadaslar.

FiRTiNa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya abı boyle 1 sacmalıkmı var sıtemın hıtı dırek google dan gelıyor adamlar ne kadar sacma is yapıyorlar anlamıyorum valla bunada sahte hit derlerse tek tek adammı sokacaz siteye bunlar resmen adam kullanıyorlar ay sonunda hakkını vermeden def edıyorlar baslarından olmaz boyle 1 sey :mad:

FiRTiNa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o zaman turk sitelerini almıyacaklar arkadaslar bu ne ya ay sonuna kadar gunde 3 bın hit gonderdım adamlar ay sonu para verecegı zaman banlıyorlar sadece banlamamıslar hesabımı dırek sılmısler ben bunları mahkemeye versem nasıl bı yol cıkarmı acaba ?

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3 bin git göndermek ne demek pardon? bastan ofsayt zaten senin durumun zaten. mahkemeyi deneme bile :)

protos78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o zaman turk sitelerini almıyacaklar arkadaslar bu ne ya ay sonuna kadar gunde 3 bın hit gonderdım adamlar ay sonu para verecegı zaman banlıyorlar sadece banlamamıslar hesabımı dırek sılmısler ben bunları mahkemeye versem nasıl bı yol cıkarmı acaba ?

Adamalr zaten daha once gelistirilmis domainlerden trafigi istemiyor. Anlasma yaparken trafigim "natural" yani dogaldir diyorsun. Mesela sen gittin domates.com u aldin, vatandas domates hakkinda bilgi almak istiyor. Googleda arayacagina domates.com yaziyor. Linke tikladiginda sen para kazaniyorsun. Googledan gelen trafigi sedo sevmez, zaten geri google a satiyor.

2 ay once sedoda yuklu miktarda param kaldi. Mahkemede avukatlari her ziyaretcinin ipsini, nereye tikladigini carsaf carsaf dokumanla gosterdi. Eger ayda 50-60 dolar para yaparsan sedo bunu farketemez... AMa gunde 3000 unique gonderirsen, sedo direkt olarak son gun hesabini banlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5