İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedoda degişen tıklama ücretleri!!

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
agalar sedo populeritesi bittimi şimdide parayı alamayınca kimse birden kesildi sesler oyle ben sunu kazandin ben bunu kazandim diye konuşuyordunuz ala ala bu forumda istirarli bişi yok kardeşim :)

Haymac

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Bitmedi : )
Sedo olmasa nasıl yaşarız abi aman diyim.... Evet gün gün değişiyor...

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sedo olmasaydı, bilmiyorum artık :)

Aralık ayı kazançları 10 gün içinde gelir paypale :)

H

Heryerdeyiz

Misafir
45 gündür parkda 0,03 verio hep anlamadım gitti ve bu sürede sadece 0,33 eu kazanmışım büyük para bence :)

Haymac

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Heryerdeyiz' Alıntı:
45 gündür parkda 0,03 verio hep anlamadım gitti ve bu sürede sadece 0,33 eu kazanmışım büyük para bence :)
Aktif sitelerine koy linkini yaz yanına for sale :D olsun bitsin... KAzancın artar en azında, hemde yasal :D

H

Heryerdeyiz

Misafir
ah bide aktif sitem olsada yazsam adres bedava ondanmı giren yok acaba gerçi çoğu yerde bu uzantı paraylada satılıo ama 0.33 den yukarısını göremedik 1 bile olmadı *** daha:)
hayrına bi for sale yazcak biri yokmu? :)

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
maşallah gruplami hareket ediyor bu takim boyle :)

agalar degişmesi anormal geldi bana bir beşle hesaplıyor oteki gun 3 le dolara endexsli ytl gibim nasil iş bu anlamadim artiyor azaliyor borsa mı oynuyor domain mi parkediyoz kardeşim ya :D

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Yurt ici ve Yurt disi tiklamalar cok farkediyor..
Mesela benim ziyaretcisi yalnızca yurt disindan olan bir domainim 00.8 € kazandiriyor tiklama basina..Keyword'u ve kategorisi aynı olan baska bir domainim ise 00.3 € kazandiriyor. Fakat ziyaretci trafigi turkiye'den. Isin enteresan tarafi 00.8 € kazandiran domainin uzantisi .Tk. 00.3 kazandiran ise .Com. .
Kategori ve keyword'u siz sormadan söyleyeyim. Domainleri sormayin.
Kategori : absürt
Keyword : absürt portal.

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Heryerdeyiz' Alıntı:
ah bide aktif sitem olsada yazsam adres bedava ondanmı giren yok acaba gerçi çoğu yerde bu uzantı paraylada satılıo ama 0.33 den yukarısını göremedik 1 bile olmadı *** daha:)

Bence şu konuya bir bakın.
işinize yarayacak;)

saygılar...

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Heryerdeyiz' Alıntı:

*** yerine yazdığın kısaltmayı umarım hatırlamışsındır.. Eğer hatırlamadıysan özelden hatırlatabilirim.. O yüzden bu tip şeylere dikkat et bundan sonra..

İyi çalışmalar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5