İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedoda Domain Satışı

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TIP' Alıntı:
peki domaini satmaktan vazgeçtik diyemezmiyiz?

diyebilirsiniz ama hiç denemedim bilmiyorum. sonuçta siz transferi onaylamadıktan sonra domain onlara geçmez. ama siz SEDO'ya yamuk yapmış olacağınızdan üyeliğiniz ile ilgili problem olur. yine aynı mesaj bölümünden bunu sorarsanız hemen cevap gelecektir zaten. kesinlikle sorun derim ben.

T

TIP

Misafir
hi

there are problem we was want 4000€ but i am pushed wrong button i dont want sell this domain to 1500€

böyle mi yazmam gerek??

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım ilk olarak şunu söyleyeyim sizi alacağınız paradan vazgeçirmek istemem 1500 € ilk satış için güzel para. ancak günde 40€ getirdiğini söylüyorsunuz. ben yukarıda kendi görüşümü söyledim. ileride bir teklif alamazsanız daha yüksek sonra bana kızmayın. ben sadece bilgilerime güvenerek yardım etmeye çalışıyorum. siz en az 6000 $ yazıp teklif beklemeliydiniz. şu anda kararı verecek olan sizsiniz.

işte yanlış yaptık yardım edin maili bunu gönderirseniz hep beraber sonucu görürüz.
ben 40 dakika sonra tekrar online olacağım.
görüşürüz.

Dear Justin ,

We have a problem. We were planning to sell the domain about 4000€ . But we made a mistake and approved the offer. Please help us about this case.

T

TIP

Misafir
yok dostum yardımların için teşekkürler

bi anlık bi rehavet e kapılıp onayladık yoksa çok ucuza gitti biliyoruz 1 ayda çıkartırız biz o parayı sedodan

04/01/05 €38.37

04/02/05 €51.10

04/03/05 €55.51

04/04/05 €48.94

Revenue in April up to now: € 192.38

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5