İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SEDO'da Domain Satisi

DamgaNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Date of Sale: 2005-05-15
Sale Price: 550 Euro
Our Sedo Commision: -55 Euro
Net amount to be credited: 495 Euro
Your Contract

2005-05-15 Agreement reached

2005-05-17 The buyer of the domain has yet to confirm his personal details and contract type. Every effort is being made to contact the buyer in order to get him to complete this information. Once this has been done, the transfer can proceed to the next stage.

arkadaslar Domain icin teklif geldi ama ne yapicam yardimci olurmusunuz?

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Hemen kabul etmeseydin. domain fiyatini 10 dolar yukseltip geri teklif gonder. Bulk offer olabilir. Sonra cok ugrastiriyor satis isleminin iptali icin.

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar domain teklifleri aynı zamanda maile de geliyor mu teklif gelince nasıl bi uyarı alınıyor ?

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
karşı taraf kredi kartı bilgilerini girecek sonra işlemler devam edecek. bulk offer olabilir. ama olmayabilir de.

teklifler maile geliyor. ayrıca kontrol panelinden görebiliyorsun.

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tama işte sende gıdıyorsun vief offersden teklıfe bakıyorsun orda sana ne kadar verıldığı sedo nuun ne kadar komısyon alacağı (%10) yazıyor ıstersen onaylıyorsun veya red edıyorsun sana kalmış bir olay...
+ damganet 15 20 euro için uraşma kabul et bence tab fıyat sana uyarsa sen kabul ettıkden sorna sedo teşekkur yollıcak sana sonra beklıceksın karşıdan onay alcakalr karşı parayı sedo yatırcak, sonra sedo sana tamam sen bekle doncez boız sana dicek ardından sedo mailine order formu gelecenı bıldırcek, alıcı order yollıcak sana sende kabul edıceksın ve domai nadama gecıcek, ardından sedo whoıs ı kontrol etcek (sen yonlendırdıkden ve wopısler adama gectığı zaman mail at zaten) daha sorna sedo senın hesabına 7 - 14 gun arasında paranı yollıyacak....

Olaylar aynen bu şekılde oldu bende
saygılar

G

Gencadam

Misafir
Arkadaşlar bana da teklif geldi. Kabul ettim, domainimi hangi domain şirketinden aldığımı kişisel bilgilerimi sordu, girdim hepsini gönderdim. O kişiye, domainin DNS ayarlarını yaptığım domain sitesinden ben mi transfer edeceğim manuel olarak? Bu konuda bir bilgi maili gelecek mi? İngilizcem olmadığı için pek anlayamadım, dazlakcom'un yazısı üzerine hareket ederek kabul ettim ve gönderdim.

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ugustos 1 de bana geldi daha. kilit actırdı kaldı ondan sonra edie bekle diyo bişey demiyor..

G

Gencadam

Misafir
Domaini xxx adlı kullanıcıya push etmem söyleniyor. Push olayı nereden ve nasıl yapılıyor? Mydomain.com kullanıyorum. Bilen varsa yardımcı olabilir mi?

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domain kontrol panelinde move domains gibi bir bölüm varsa oradan yapabilirsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5