İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedoda domaini vitrine koymak

cepwap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
39 € ya showcase listing yani vitrine ekleme diye bir şey var. Ne dersiniz, Tavsiye eder misiniz?
Bir de normalde kategoriler içinde domainimiz gözükmüyor mu? Yerini bulmak için bayağı bi aradım ama bulamadım.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domainin turkce değilse yani yabancılara satılabilecek bir domain ise olabilir. vitrin özelliği diyerek kanma, 2 gün sonra alt listeye atıyorlar ana sayfada yer kalmadı gerekçesiyle.(yani senden sonra başkaları showcase listing yapınca).. Kategorilerde otomatik çıkıyor domainler eğer doğru kategoriye bakarsan mutlaka bulursun ben de bir gün merak edip arayıp bulmuştum.

cepwap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet yabancilarin alicaği bir domain.
Vitrindeki domainler dönüşümlü olarak anasayfada listelenmiyor mu?

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben ilk 2 gün domainimi gördüm sonra bir daha göremedim. dönüşüm rasgelmemiş de olabilir belki ama günde 100 kere girdiğim düşünülürse imkansız gibi :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5