İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo'da EFT ayarı ?

EBilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba forumda 1-2konuya baktım ama pek anlayamadım arkadaşlar..

yapı kredide euro hesabı açtım kendime...

hesap no : 30541xx

Şube Kodu : 0094

IBAN numaramı buldum.. onu direk yazdım..

National Bank Code*
Bank Name*
SWIFT Code *

bu kısımlara ne yazacağımı bulamadım.. Bank Name : Yapı Kredi mi diye yazmam gerekiyor. yoksa başka uzun adı vs varmı ? arkadaşlar..

birde altta For further credit böyle bir seçenek var bunu seçipmi kaydediyoruz arkadaşlar sağolun şimdiden

Eglence-Siteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Banka ismine Yapi ve Kredi Bankasi yaz
Swift Code: bankanin swift kodunu telefon et ögren veya sitesinden. Yanilmiyorsam (YAPITRIS072). Telefon acmakta yarar var
Ararken bunu buldum : http://www.turkwm.com/showthread.php?p=2786
National Bank Code : Sube Kodu
For Further Credit is bos birakabilirsin bu sekilde isbankasina eft aldim ben.

Kolay gelsin, hayirli kazanclar.

dorm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu arada satış euro gerçekleşse bile sedo parayı dolar olarak yolluyor. bilginize...

dorm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben euro hesabımı vermiştim. Satışta euro üzerinden gerçekleşmişti. Fakata sorna bankadan aradılar dedilier dolar gelio ama siz euro hesabınızı yazmışsınız diye. Sonra bankaya gittim dolar hesabı açtım ve parayı oraya aldılar.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla ben bilmem kaç senedir sedo'da euro üzerinden satış yapıyorum ve euro üzerinden hesabıma para alıyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5