İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo'da en çok kazananan ?

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sedo'da en çok kazanan ?

Sedo kullanan arkadaşlara sorum var:
Acaba günde kaç Avro kazanıyorsunuz ? For sale link vererek yada başka bir yöntemle ?
**Domainin kendi hiti olan(yani for sale,banner,pop-up v.b yöntemle hit yollamayıp siteyi olduğu gibi park eden) ayrıca belirtirse sevinirim.

İyi çalışmalar...

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sitelerim olduğu gibi yayında hiçbir hile yok.98 euro kazandım geçen ay(kasım, ocak-mart arası parası).Bu ay da 23 euro.Daha gelmedi.

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paypal minimum ödemeyi 250 euro mu yapmışlar?

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben becerimoyurm ozaman para transferinde 20 diyor bana paypal min 250 ??

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bende hala 20. Pay always via Paypal seçip altta 6 tane seçenek var en altta 20 en üstte 1000. Dil İngilizce rahatça oluyor :)

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aslında konuyu açmamdaki neden şu;
Sedo kullanmak istiyorum fakat atmasından korkuyorum.Hile falan zatan yapmam Sedo'nun istediği şekilde hit yollayacağım. the_alorak arkadaşım geçen ay 98 € kazanmış atılmaması doğal da fakat ben 3 günde kazanabilirim o parayı ve beni atacaktır da muhtemelen eğer günde 15-20 € ve üstü kazanıp atılmayan arkadaş varsa yazarsa çok sevinirim.

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
3 günde nasıl kazanacaksın? İzlenme-Tıklama oranının sağlam olması gerek.Hiçbir sitenin 3 günde 100 euro kazanabileceğini sanmam.Ki kazanamaz da çünkü tıklama başı 0.03 ile başlarsın.

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
the_alorak' Alıntı:
3 günde nasıl kazanacaksın? İzlenme-Tıklama oranının sağlam olması gerek.Hiçbir sitenin 3 günde 100 euro kazanabileceğini sanmam.Ki kazanamaz da çünkü tıklama başı 0.03 ile başlarsın.
Eğer Sedo'nun atmayacağını bilsem günde 100 €'dan fazla da kazanabilirim fakat Sedo kesinlikle atacaktır. -Ki bugün tık başı 0,01 veren bir sponsorla günde 50 $ yapabiliyorum.

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ay sonu yaklaşti inş problem cikarmaz sedo 300€ gider yoksa :eek:

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
xfatihx' Alıntı:
ay sonu yaklaşti inş problem cikarmaz sedo 300€ gider yoksa :eek:
Günde sanırım 10 € kadar kazanıyorsunuz. Herhangi bir sorun çıkmıyormu acaba ? Çünkü artık Sedo'nun Türk kullanıcılara hassas davranmadığını biliyorum.

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çıkmaz mı :) atiyorlar yeni hesap aciyorum napalim :)
hile yapmasanda bişeyler bahane edip atiyorlar..
ama bu ay problem olmadi inş olmaz beklemedeyiz ..

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O zaman 10-12 tane hesap açıp her birinden günde 5 € kazanmak daha mantıklı olur.Böyle bişey deneyeceğim.

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oda olur ama risk..
bence goldkey.com dan bir hesap acip domainlerinizi oraya park etmeniz daha mantikli olur diye düşünüyorum goldkey kolay kolay atmaz..

Ramses

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
xfatihx' Alıntı:
oda olur ama risk..
bence goldkey.com dan bir hesap acip domainlerinizi oraya park etmeniz daha mantikli olur diye düşünüyorum goldkey kolay kolay atmaz..

tr hitin varsa hiç acımadan atarlar ama yabancı hitiniz varsa bişe olmaz ayrıca hesabında yabancı ülkeden açılması lazım yoksa kolay kolay kabul etmiyolar. benim tavsiyem afternic kullan tıklamaya da ii weriyo sayılır ama 20 dolar ödemen lazım sitenden para kazanmak istiyosan
http://www.afternic.com/?ref_name_id=11829102 buradan başvurabilirsin:D

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
xfatihx' Alıntı:
oda olur ama risk..
Goldkey'de 1 kez atılmıştım.Ama artık yeni Türk üye kabul etmiyor. Amerika'da makineniz varsa ancak ordan başvurursanız Amerikalıymış sanıp kabul ederler.

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ramses' Alıntı:
tr hitin varsa hiç acımadan atarlar ama yabancı hitiniz varsa bişe olmaz ayrıca hesabında yabancı ülkeden açılması lazım yoksa kolay kolay kabul etmiyolar. benim tavsiyem afternic kullan tıklamaya da ii weriyo sayılır ama 20 dolar ödemen lazım sitenden para kazanmak istiyosan
http://www.afternic.com/?ref_name_id=11829102 buradan başvurabilirsin
afternic denenmiştir ordanda güzel şeyler aldik ama oda bütün domainlerime uyari verdi şuan hiç bir domainim orda park halinde degil .. onlar kaybeder :p

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende tam Afternic kullanacaktım Türkleri kapı dışarı ettiler :) Sağlık olsun.
Başka Domain Parking sponsor aranıyor :=)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5