İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo'da En Çok Ne Kadar Kazandınız?

V

vuduu

Misafir
Sedo'da en çok kaç para kazandınız ? (1 Ayda) Ve domain satmadan tıklamalarla...

burakmert

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
900€ kazanıcaz ama göndermez diye korkuyom :) sadece tıklamalarla gönderirmi sizce ?
bu ay 250€ kazandım gonderdi... ya 900 ü ?

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
burakmert niye yollamasın sana verdiğinden fazla kendi kazanıyor eğer sen hile yapmassan oda parasını rahat alırsa sorun olmaz sana para vermemesi seni atması onun içinde zarar yani mantık yanlıs cok para vermez diye bişi yok bence

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nısan 8 den ıtıbaren 398 Euro olmuş az once baktım butun ay kalsa guzel getırısı olabilirdı ama satıldı :D

Anadolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ayda 600 gibi bir seyirde gidiyordu. Kaynaklarını kesince ayda 200 e indi.. (Ödenmez korkusu baş gösterdi)

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
burakmert' Alıntı:
900€ kazanıcaz ama göndermez diye korkuyom :) sadece tıklamalarla gönderirmi sizce ?
bu ay 250€ kazandım gonderdi... ya 900 ü ?
hile yapıyorsan yollamaz, türkiye'de sedo'nun ispiyoncuları var :p gerçi 250'den 900'e çıkmanın da legal yollardan olması zor. (for sale yazdım diyebilirsin o legal mi değil mi sedo bile bilmiyor şu an:p)

Anadolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ploop' Alıntı:
hile yapıyorsan yollamaz, türkiye'de sedo'nun ispiyoncuları var :p gerçi 250'den 900'e çıkmanın da legal yollardan olması zor. (for sale yazdım diyebilirsin o legal mi değil mi sedo bile bilmiyor şu an:p)

Kesinlikle........

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki elimde sağlam kanıtlar var hitimin olduğuna dair zaten hitim olmasa 10 TB bw yi tüketemem, çoğu trackera üyeydim. Hitimde iyiydi. Siteyide satılığa çıkardım ki sedo sayesinde satma aşamasındayım. Diyelim ayda oldu 1000 Euro. Sedo bunu vermeyizmi diyecek. Cevap hazır : siz domain parkedip satma sistemi değilmisiniz. Domainimi park ettim, sizinde kayıtlarınızda olduğu gibi sattım. Hatta sizin kayıtlarınızda günde 300.000 sayfa gösterimi kayıtlı. E hadi gönderin parayı :)

Ne diyorsunuz, hala sorun çıkartırlarmı.

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ordaki bir çalişanin iki dudagi arasinda paran kanuni ne hak iddia edilebilir üye olurken onaylayip kabul ettigimiz sözleşmede ne yazidigi kaç kişi okudu anladi biraz mantikli olalim beyler

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
h4x0r' Alıntı:
Peki elimde sağlam kanıtlar var hitimin olduğuna dair zaten hitim olmasa 10 TB bw yi tüketemem, çoğu trackera üyeydim. Hitimde iyiydi. Siteyide satılığa çıkardım ki sedo sayesinde satma aşamasındayım. Diyelim ayda oldu 1000 Euro. Sedo bunu vermeyizmi diyecek. Cevap hazır : siz domain parkedip satma sistemi değilmisiniz. Domainimi park ettim, sizinde kayıtlarınızda olduğu gibi sattım. Hatta sizin kayıtlarınızda günde 300.000 sayfa gösterimi kayıtlı. E hadi gönderin parayı :)

Ne diyorsunuz, hala sorun çıkartırlarmı.
bu yaptığını ben yaptım, 3 aydır ses çıkartmadan ödüyorlar. hatta para verip domainin değerini sor onlara. o zaman elinde kanıt da olur. sedo iyi bir yer, kimsenin parasını yemeye çalışmıyor.

V

vuduu

Misafir
for sale yazmıycaksak ne yazcaz ? birde yav domain türkçe yani bu domanı alcak adam for saleden ne anlasın :) ben buna türkçe tabi satılık isim hakkı diye yazcam sitemden benim googleda bir hesabım kapandı email attım emaildede cok sert yazdim 1,5 ay sonra actilar hesabi tekrar cvpta reklam vereni koruma adina dondurmuslar bilmemneymis ayak yapiyorlar ayda gorunce 1600-2000$lari killaniyor hepsi....Reklam verenden parayi hemen almayi biliyor kredi kartindan bize neden cekle gonderiyor valla nettereklam.com iyi fiyat verse direk onlarla calisicam adamlar super email atiyorum parayi hesaba aktariyorlar hemen.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
evet 250 den direk 900 cıkması biraz garip tabi burada sna ahile yapıyorsun demiyorum ama bu sedo yuda kesin düşündürecek bir fark

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
+ dazlak.com bu kadar cok kazanmasının nedeni söylim bu kendi düşüncem dir.. cok kişi senin sitenden mp3 alırdı ve direk senin link kkullanırdı ve kalkdırmayanaların karşısına direk sedo cıkınca onalrda mp3 arama sevdası ile içerideki linkleir geziyorlar..

P

paradox

Misafir
haymac aynı şeyi ben demiştim cevap bile yollamamışlardı 600 eurom hala o köpeklerde...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5