İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedoda Kazanç Arttırma Nasıl Olur?

E

esra11

Misafir
o işler yasaklandı ... ploop un açmış oldugu bir konu var okuyun da bi serinleyin..

bigowner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
netpond.com absürt webmaster forumu gibi gorulse de baya kalitelidir benim absürtla alakm yok ama iyi hit getirecek yabancı bir forumdur :)

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sedo hakkında bana yardım etmek ısteyen varmı maılını pm le atarsa eklerım

M

murat27

Misafir
Konunun başında kaç kişi yazmış günlük 10 ile 23 € arasında paralar kazandığını ama biride çıkıp anlatmamış nasıl kazandığını. Ne diyeyim bilmiyorum. Bende aylık 3000 € ya yakın kazanıyorum. Nasıl kazandığımı bilmek isteyen arkadaşlar pm den mail atsın gerekli dökümanları yolluyayım. Bu Arada sedodan çok kazanan arkadaşlar bişey açıklamasın. Bi yerleri şişer...
Unutmayın bilgi paylaştıkça büyür PARADA !!!

GrafikMedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
murat27' Alıntı:
Konunun başında kaç kişi yazmış günlük 10 ile 23 € arasında paralar kazandığını ama biride çıkıp anlatmamış nasıl kazandığını. Ne diyeyim bilmiyorum. Bende aylık 3000 € ya yakın kazanıyorum. Nasıl kazandığımı bilmek isteyen pm den mail atsın gerekli dökümanları yolluyayım. Bu Arada sedodan çok kazanan bişey açıklamasın. Bi yerleri şişer...
Unutmayın bilgi paylaştıkça büyür PARADA !!!

Ben pm attım elindekileri paylaşırsan sevinirim murat

teşekkürler.

saygılar...

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sedodan ayda 20-30 € kazanmak icin anlatilacak bişey yok ki ziyaretcisi olan bir domainini park ediceksin sedonun sana verdigi click başi oranla bişeyler kazanirsin mutlak.. click başina komisyon orani site ziyaretci kalitesine göre belirleniyor oda fazla kazanmada önemli faktör. domain satarakta kazanabilirsiniz.

M

murat27

Misafir
Mail Yolluyan Arkadaşlara gerekli bilgileri yolladım. Değişik yolla para kazanma yöntemide var yanlış anlamayında bu sistem yurtdışında da kullndığı için ve anlaşmaya göre kimse istemeden verilmiyecek. Herhangibir ücret istemiyorum zaten böyle bir kaygınız olmasın. Sadece isterken mail adresinizide ekleyin.

Bol Kazançlar

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana yolladıgın mailde sadece o dedıgın kazanc yolu var bu yasalmı ?bence bu cok sacma bısey saadet zıncırı yapılmıs bu olayda

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herkez birbirininkinemi tikliyor yuhahahah:D dogru tahmin etmişimdir işallah eger öyle ise cok sacma ve atilirsin

M

murat27

Misafir
Saha atılmadım. Bakalım nereye gidecek. Sedoda tıklamadan kazancağın bir yol var sa söy :)
Ayrıca kimileride mesaj yazmış yolladığım mesaja karşılık olarak "bende bir şey diyeceksin sandım" diye. Bazen içimden geliyorda böylelerine yardımcı olmamak.Madem biliyorsun neden paylaşmadın ki.

Neyse Bol kazançlar arkadaşlar.

...... ürür sedocular yürür

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
National Bank Code* bu kısma da mı iban numarasını giricez sedoda?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5