İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedoda Kazanç Arttırma Nasıl Olur?

V

vuduu

Misafir
Günde 23 euro kazanıyorum bunu nasıl arttırırım bu vitrine çıkma vs kaç para nasıl yapılıyor ? Birde siz günde ne kadar kazanıyorsunuz mrk ettim :)

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
günde 23 euro yetmiyormu kardes.Walla bende 4 tane isim var 10 la 13 euro arası değişiyor

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
valla benimde günde kazancım 19-23 € allah bereket evrsin valala fazlasını istememe
ama artırmak istersen güzel bir kelime bulursan artırabilrisin

M

murme

Misafir
ya beyler ben kazanamiorum hiç bana yardim edin elimden tutun
domainlerim
mavirota.com
biggestgambler.com
port35.com

V

vuduu

Misafir
10 tane isim yönlendirdim bi tanesinin günlük tekil hiti 12 bin filandı server kapandı ondan bende sedoya yönlendirdim server alana kadar. Ama google göre az veriyor gibi geldi bana ben googleda günde 150$ yaptığımı biliyorum. Parayı havale ediyormuş ama sedo ondan iyi geldi birde elimde iyi yabancı isimler var satarım diye düşündüm alan çıkıyormu burdan ?

E

erotikbul

Misafir
google dan atılmıştın. Sedo ya da popup açıyordun. Ne diyeyim ki..

Reklam verip parasını vermemek de iyi bir şey olmasa gerek. Sedo sömürülecek bi yer değil neyse hileciler banı yeyince görüyorlar zaten.

M

murme

Misafir
hilesiz olarak nasil ii kazanabiliris yöntemler vardir arkadaşlar bahsedermisiniz bunlardan

M

murme

Misafir
tesekkurler yurtdişindan hit arttirmak icin ne yapmak gerek peki

V

vuduu

Misafir
eg-zotikbul' Alıntı:
google dan atılmıştın. Sedo ya da popup açıyordun. Ne diyeyim ki..

Reklam verip parasını vermemek de iyi bir şey olmasa gerek. Sedo sömürülecek bi yer değil neyse hileciler banı yeyince görüyorlar zaten.

googledan atıldığımı kim söyledi sana benim 10 tane hesabım var googleda ve 2 tanesi kapandı onunda sebebleri belliydi site içeriğinde mp3 vardı sitenin dilide ingilizceydi + aylık kazancı 1500$ı geçmişti google için kıllanılcak birşey bu. kafana göre yorumlar yapma dostum.sedoda popup filan açmadım senin IQ derecen düşükse napayım sana diyorum 12 bin tekil hitli siteyi yönlendirdim diye adam hala pop up diyor :) öncelikle sen o liseli resimlerine bakarken kendinden geçerken gecenin bu saatinde biz iyi işler yapıyoruz eg-zotik bul...

3.olayda fakezilla ile hit kazanan sitelerden uzak durun derim tespit etmek çok güç tek tespiy kaynağınız fakezilla ile gelen hit 2-3 sn duruyor sitede bu adamların yaptığı gibi aynen....

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
işte en büyük sorunda bu :pP birde bunu ben bilsem suan milyonerdim :p hatta sedo beni işe alırdı :p şaka bir yana onu işte araştır yani yabancı arama motorlarına kayıt et derim.. başka aklıma gelmiyor

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
yabancı arama motorlarına siteleri kaydettim ancak 2 domainle 1 aydır 1 euro bile olmadı:) yani hit gelmiyor günde 1 kişi gelince seviniyorum havalara uçuyorum mutlu oluyorum ,bu mutluluğu artırmak için ne yapmalıyım?

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
iki yabancı siteme para kazandırabilecek arkadaslar varsa kazancımı seve seve paylaşırım walla! bekliyorum

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yurtdışındaki kullanıcısı cok olan forumlara yazılar yaz.İmzanı düzenle yeter bence

E

esra11

Misafir
vuduu' Alıntı:
10 tane isim yönlendirdim bi tanesinin günlük tekil hiti 12 bin filandı server kapandı ondan bende sedoya yönlendirdim server alana kadar. Ama google göre az veriyor gibi geldi bana ben googleda günde 150$ yaptığımı biliyorum. Parayı havale ediyormuş ama sedo ondan iyi geldi birde elimde iyi yabancı isimler var satarım diye düşündüm alan çıkıyormu burdan ?

Yalanını....

E

esra11

Misafir
vuduu' Alıntı:
googledan atıldığımı kim söyledi sana benim 10 tane hesabım var googleda ve 2 tanesi kapandı onunda sebebleri belliydi site içeriğinde mp3 vardı sitenin dilide ingilizceydi + aylık kazancı 1500$ı geçmişti google için kıllanılcak birşey bu. kafana göre yorumlar yapma dostum.sedoda popup filan açmadım senin IQ derecen düşükse napayım sana diyorum 12 bin tekil hitli siteyi yönlendirdim diye adam hala pop up diyor :) öncelikle sen o liseli resimlerine bakarken kendinden geçerken gecenin bu saatinde biz iyi işler yapıyoruz eg-zotik bul...

3.olayda fakezilla ile hit kazanan sitelerden uzak durun derim tespit etmek çok güç tek tespiy kaynağınız fakezilla ile gelen hit 2-3 sn duruyor sitede bu adamların yaptığı gibi aynen....

Geççen onları. Burda kimin ne oldugunu herkes biliyo...

E

erotikbul

Misafir
kimin ne olduğunu, ne haltlar karıştırdığını herkes biliyor. Bu adama yorum yapmak istemiyorum sadece söylediklerine cevap vereyim.
http://forum.iyinet.com/showthread.php?t=10846
www.elitsiteler.com bu sitenin günlük hiti 1500 filandı. Server sorunları yüzünden siteyi sedoya yönlendirdim ilk yönlendirdiğim gün 30 hit gösterd sedo 2.gün 47 hit gösterdi sonra kıllandım pop up açtım diğer sitelerimden buraya kontura göre ben popupdan 1900 adam göndermişim hala istatistliklerde 183 gösteriyor %37si tıklamış gözüküyor Bence bu herifler yiyor hitleri bizim.
sedoda popup filan açmadım senin IQ derecen düşükse napayım sana diyorum 12 bin tekil hitli siteyi yönlendirdim diye adam hala pop up diyor öncelikle sen o liseli resimlerine bakarken kendinden geçerken gecenin bu saatinde biz iyi işler yapıyoruz eg-zotik bul...

Google'dan atıldım diye yazan da ben değilim, o mesajını aramadım forumda ama arasam bulurum.

Şekil A'da görüldüğü gibi umutsuz tahlihsiz vakalar arttıkça, ne türk trafiği para eder bence. Ne de türk siteleri.

Ayrıca sitelerimde eg-zotik resim felan yok. eg-zotikbul.com bir directory ve linkleri de ben eklemedim bir arkadaşıma eklettirdim. Parasına yattığın zeynel'in dediği gibi, internetten kızlara bakan arayan abazadır. (ne güzel demiş zeynel :D ) Ben bakmıyorum ama sen bakıyormuşsun ki biliyorsun. Neyse gereksiz tartışma olmasın, daha fazla da bir şey yazmak istemiyorum. NOKTA

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
evet evet biraz çalıştım ben de bir günde 10 euro yaptım!! daha önce 1 euro bile yapamamıştım,
bu arada turkish tıklamasıyla yabancı tıklaması arasında amma da fark varmış. adam bir tıklıyor 2-3 dolar en az 1.5 dolar geliyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5