İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sedoda komple site satışı tamamen sorun

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ocak 26 gibi satışı yaptık sitenin domaini ve içerikle birlikte. 12 şubatta ise benden domaini transfe etmem istendi ettik ve bugun 20 şubat hala bir cvp yok tek dedikleri alıcıyı bekliyoruz onaylaması gerekiyomuş bişeyleri

şimdi kontratlarına bakıyorum fakat adamlar en fazla şu kadar bekler satıcı daha sonra satış iptal olur domani geri veririz demiyolar

daha önce içerikle birlikte satmış arkadaşlar bu kadar uzun sürmesi normalmi sizcede ve izlemem gereken yol varmı ?

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
sedo da 3 ayda 3 ingilizce site sattım.
1 hafta içinde işlemler sorunsuz, hızlı ve pratik yapılmakta.
alıcıdan onay bekliyoruz diyorlarsa doğrudur. sedo ile alakalı değil yani bu durumun.

- ödemeyi alırlar, havuz hesaplarına geçerler
- domaini transfer edersin
- alıcı verdiğin dosyaları inceler site ile alakalı. ve sedo ya onay verir " hepsini eksiksiz aldım " diye..( sen sanırım bu onayı bekliyorsun )

ve sedo alışverişi onaylar. ödemeni hesabına işler.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ocak 26 gibi satışı yaptık sitenin domaini ve içerikle birlikte. 12 şubatta ise benden domaini transfe etmem istendi ettik ve bugun 20 şubat hala bir cvp yok tek dedikleri alıcıyı bekliyoruz onaylaması gerekiyomuş bişeyleri

şimdi kontratlarına bakıyorum fakat adamlar en fazla şu kadar bekler satıcı daha sonra satış iptal olur domani geri veririz demiyolar

daha önce içerikle birlikte satmış arkadaşlar bu kadar uzun sürmesi normalmi sizcede ve izlemem gereken yol varmı ?

Merhaba,
Sedo satışları sorunsuz olur genellikle teklifi veren üyeyi bekliyorlardır zaten bu üye satıştan vazgecerse yüksek ihtimal negatif puan alarak banlanır.

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir arkadaş benimle aynı süre içinde 3 site sattı fakat ben hala alıcının onayını bekliyorum :) neyse bekliyecez sanırım başka çaremiz yok

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bir arkadaş benimle aynı süre içinde 3 site sattı fakat ben hala alıcının onayını bekliyorum :) neyse bekliyecez sanırım başka çaremiz yok

Alici türk ise daha cok beklersin. Bir kere benim basima geldi. Alici türk idi. Oldukca bekledim. Ama yabancilar 1 hafta icinde islemleri bitiriyorlar.

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
genelde 1 haftaa bıtıyor bazen uzun surduğude oluyor tamamen alıcıya bağlı bır olay

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Bi arkadaş olmasa daha çok beklerdin.Transfer aşamasında :D
Alıcıyı sıkıştırsınlar sen söyle.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
zaten para sedoda olması lazım ,alıcının saflığıdır bekletmek başka bişey değil

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) anladım windows

peki almaktan vaz geçerse domain hemen geri verilirmi bana fazla problem çıkarttırmadan yoksa gene uğraşırmıyız baya

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şöyle bir ihtimalde var senin temsilcin tatile çıkmışta olabilir.banada olmuştu başkası ilgilenebilir seninle demişti o da cevap yazmamıştı sonra tatil dönüşü diğer adamla halletmiştik.ama çok karışıklık olmuştu çok hakkım yenmişti allah haklıyı gördü şuan siteyi sattığım halde hala bana kazandırıyor :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5