İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo'da site satışı

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Sedo'da sadece domainlerin satışı mı ilgi çekiyor yoksa hitli ve gelirli sitelerimizi de satabiliyor muyuz? Daha önce yabancı site satmış olanlarınız var mı? Hangi siteleri örnek verebilirsiniz, ben en ciddi olarak sitepoint'in forumlarını gördüm ama listeleme ücreti 20 dolar. Sedo'da durum nasıl?

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site satılıyor.Sadece yabancı olması gerekmez.Hiti iyi olsun temiz olsun yeterli.Sedo tracker code var onu siteye yerleştiriyorsun bu şekilde istatistikler güvenilir oluyor.Daha sonra panelden görebilirsin.

Domain aktarımı ve dosya aktarımı olarak iki kısımda yapılıyor.Sorun çıkmaz.

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet yabancı site olması gerekmiyor hitin büyük yoğunluğu google aramadan geliyorsa daha kolay şekilde satabilirsin.istersen ücreti sende belirleyebiliyorsun minimum ve maximum fiyat olarak.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
site daha çabuk satılıyo zaten hemen kapıyolar güzel bişeyse

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben ekledim ama sedo da aramalarda ve listelemelerde çıkmıyor bunun nedeni ne olabilir.?

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ben sedo'da 3 yabancı site sattım
hitli sitelerdi ( günlük 2-3 bin tekil ) 1 ay içinde - yanlış olmasın 45 gün içinde - 3 siteyide sattım 2-3 ay önce

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
ben sedo'da 3 yabancı site sattım
hitli sitelerdi ( günlük 2-3 bin tekil ) 1 ay içinde - yanlış olmasın 45 gün içinde - 3 siteyide sattım 2-3 ay önce

sakıncası yoksa site adreslerini yazarmısın. İyi hitleri varmış iyi bi paraya satmadıysan yazık olmuş

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
site adreslerini yazamam:)
ama minumum 500 dolardan az satılmadı diyebilirim her site

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
site adreslerini yazamam:)
ama minumum 500 dolardan az satılmadı diyebilirim her site

Eğer tek konulu siteler ise bence çok aza satmışsın (şöyle 3k-4k olduğunu varsayarsak).Sedoda milletin yaptığı bi hata var yabancı siteleri satarken pazarlık yapmıyoruz oysa yabancılar 2 katını vermeye razı olarak fiyat vermeye başlıyor (tabi iyi siteler için sonra teklifi geri cevirdim satamadım diye bana küfretmeyin:p)

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
7-8K günlük hiti (Amerika-Ingiltere-Turkiye-Almanya-Israil) ağırlıklı. Adsense geliri orta XXX. Sedo'da benim adıma satmak isteyen varsa, yüzde vereyim. Tabi bu işlerde tecrübeliyseniz biliyorsunuzdur aşağı yukarı fiyatı, ona göre birşey düşünürüz.

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
7-8K günlük hiti (Amerika-Ingiltere-Turkiye-Almanya-Israil) ağırlıklı. Adsense geliri orta XXX. Sedo'da benim adıma satmak isteyen varsa, yüzde vereyim. Tabi bu işlerde tecrübeliyseniz biliyorsunuzdur aşağı yukarı fiyatı, ona göre birşey düşünürüz.

forums.digitalpoint.com yada sitepoint'te neden satmıyorsun bence orlarda daha iyi fiyatlara satarsın

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122

Bence kimseye güven me angelo. Buraya sitenin yaşını , konusunu , baclink sayısını ve ziyaretci oranını yazarsan biz yorum yapalım o fiyat aralığında satmaya çalış (bide x lerin ilkini yazsan fena olmaz 100 var 999 var:))

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Digitalpoint'te işsiz güçsüz herkes PM istiyor, 35-40 kişiye PM yolladım, bir tane bile geri dönüş olmadı. Adsense istatistik kanıtı istiyorlar, PM dediğim de bu yani. Ortada sürpriz oluşturabilecek birşey yok. Heralde laf olsun diye takılıyor millet.

Sonra sitepoint'e de vermedim, önce digitalpoint'i bu şekilde deneyince.

Sedo'da durum nasıl diye sorunca, belki daha iyi olabileceği izlenimini aldım, gidip sistemi öğrenmeye uğraşamayacağım, eğer satabilirim diyen varsa, komisyon verebilirim dedim bu sebeple. Yoksa tutarım elimde, deli gibi satmak istemiyorum da, kafamdaki fiyat olacaksa neden olmasın.

Orta XXX yani 5-6 diyelim o zaman:) Güven olup da benim PayPal verilecek heralde ya da bank hesabı, onu bile bilmiyorum bak :)

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ne kadar istiyosun ben talip olabilirim siteye ?

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Angelo : Sedo da % 90 satarsın. sana tavsiyem 1 aylık " vitrin paketi" satın al ( 30 dolardı. şimdi ne kadar bilmiyorum ) ve domaini listelet ana sayfada. çok büyük etken olacaktır dikkat çekmesi açısından. eğer domain ve hiti gerçekten iyi ise, havada gider merak etme
digitalpoint vs. gibi forumlarda tanıtım yapabilirsin, reklam olur. zararı yok. bende çok yaptım zamanında. ama satışı kesinlikle sedo üzerinden yap. paypal vs..sakat işler. zamanında dilim yandı:)

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Angelo özel mesaj gönderdim bi bakıver..

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
komisyon vs. vermene gerek yok çok rahat sedo'da satarsın o söylediğin fiyata digitalpoint'te çok çok rahata satarsın (belki fazlasına)

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Digitalpoint artık bitti 16-20 yaş gurubu Romanyalı ve çinlilerle doldu.
Şu an bu tarz işlerin ve büyük paraların döndüğü en iyi yer dnforum.com tavsiyem orasıdır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi