İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sedo'da tema değişikliği

canner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sedoda domainlerimin hemen hepsi aynı temada fakat bir gün çok değişik bir tema gördüm (fakat ilk başta anlıyamadım) Normal bir site diye tıklamaya başladım. Sonra bir baktım ki bu sedo'nun farklı anasayfası(teması değişik)
bende tema yada sedo'da bulunan domainlerimin temlarını nasıl değşebilirim

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
SedoPro ile tema değiştiriliyor ama ona katılmak çetrefilli. Bu sitede de bulabilirsin. 200 domain yada ayda 200$ kazanman gerek sanırım. sedopro.com dan da bilgi alabilirsin..

manyax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sedoda domainlerimin hemen hepsi aynı temada fakat bir gün çok değişik bir tema gördüm (fakat ilk başta anlıyamadım) Normal bir site diye tıklamaya başladım. Sonra bir baktım ki bu sedo'nun farklı anasayfası(teması değişik)
bende tema yada sedo'da bulunan domainlerimin temlarını nasıl değşebilirim

Üstteki MY SEDO linkinden Domain parkinge tıkladığında sol menude altta ayrıetten bir "domain parking" menusu çıkmıyormu sende ? Ordan OPTIMIZERe tıklarsan tema seçebiliyorsun 6 adet

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
bi old bölüm bide yeni bölüm var yeni bölüme geçersen orda domainlerin karşısındaki butonlardan ayarlama yapabiliyon(çok ayrıntılı bi açıklama dimi:p)

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Sol menüde Domain Parking altinda bulununa Optimezer tıklayınız. Açılan Sayfada Domain Optimizer bölümünün altından domaini seciniz. SELECT kısımının altında

Classic
Life
Simple
Retro Purple
Phoneix *

vs diye secenekler bir tanesini seciniz ve Save Changes butonu ile işleminizi onaylayabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi