İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedoda Unpark Ama?

skassas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşla Merhaba;

Sedoya park edilmiş bir domainim var. Zaten fazla hiti olmayan bu domaini değerlenmesi adına sedo'ya park etmiştim. 2,5 ayda ancak 48$ topladım. Ne geldi hoş geldi. Boş boş duracağına buda yeter. Şimdi ise domaini değerlendirmek istiyorum. Sanırım param 50$'a ulaşınca domaini sedodan çekeceğim. Peki ama bunu nasıl yapacağım. NS ayarlarını değiştirmem yeterli mi yoksa Sedodaki kontrol panelinde bulunan DELETE marked office seçeneğinide seçmelimiyim. Çünkü NS ayarlarını değiştirip kontrol panelinden domaini ayırmazsam ay sonunda sedo bana niye trafiğin durdu demez mi? Bide kontrol panelinden domaini ayırırsam topladığım para hesabında kalır mı? 20 gün daha dişimi sıkayım mı? Bu konuda bilgisi olan arkadaş var mı?

MP3Kaydet.COM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bekle 20 gün daha da sakata gelme bence, bir de euro demek istedin sanırım dolar yerine, right?

skassas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet doğru euro.Agız alışkanlığı işte.Saol dostum.

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
deleted domain dediğin zaman sedodan problem çıkmaz. yani sorun bu yüzden çıkmaz. ama sedo bu haksız yere bir çok hesabı 0 ladı. yani her şey şans gibi gözüküyor burdan... onun için boşuna 20 gün felan bekleme derim ben.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5