İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo'daki Alan adı..

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
sedoda duran bir alan adımın hitleri normal düzeyinde gidiyordu..

30
40
50 vs.

şubat ayının ilk gününden itibaren ekteki resme bakın şahlanma görüldü. bunun sebebi ne :S ?

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Alan adını cekiyim mi sedodan ? bklm ne iş .. refererlara fln diye düşünüyrm..

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok mantıklı ve belki tek yol. Bir sorun yoksa dağılım normalse demekki KISMETİNiz açılmış :D

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bugünde hitine bakıp , yarın NS değiştirip bakacagım. bu kişilikler nerden geliyo. :)

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Şey yapabilirsin. Referer gösteren kodlardan yada referer gösteren parklardan bir tanesine at 1 günlüğüne nerden geldiğini gör. Eğer sorun olmayacak bir yerse. Sedoya mail at. Benim domainime şuradan link geliyor ben yollatmıyorum. Onlar ilgilenebilir. Ama o linki sildirmeye çalışman ilk yapacağın iş olsun. Ne olur ne olmaz sedo banlayabilebilir..

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hem sedoyu kullanıp hem de refererlara bakabilirsin.Sitenin nslerini serverına göre ayarla.Birkaç satır kodla girenlerin refererlarını veritabanına kaydet ondan sonra sedoya yönlendir.(www.sedoparking.com/domain.com olarak)

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
harika yöntem.Sonrası içinde kullanılabilir.Normal bir domaini bu şekilde istediğimiz an kodlarla sedo yönlendirip sedodan alabiliriz.Bunu düşünmemiştim.:) Ama sedo bu ani değişikliğe birşey demez inş. Anlamaz aslında.
Deneyeyim :D

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hitler gayet güzel artmış... Sedo'da olan siteye linkte veren olmaz herhalde...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5