İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedodaki sitelerimiz

BaRaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam arkdaslar,

madem öyle neden biz buraya birbirimize kazandirmiyoruz..
mesela herkes sedodaki adresini yazsin bizde hergün bi kere tiklayalim kazansin ?
yanlismiyim`?

iyi calismalar..

E

erotikbul

Misafir
ya yeter ya. Bu kadar mı düştünüz. Ayıp yani. Sedo sömürülecek bir yer değildir kardeşim kaşınmayın. Gösterilen reklamlar "Google AdWords" reklamları. ne yapmaya çalışıyorsunuz anlamış değilim.

"Google AdWords" reklam verenlerin Türk trafiğine ödemeleri zaten içler acısı. Bir de bu yaptığınızla ne olacak bakalım sonumuz. Ne diyeyim..

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eg-zotikbul' Alıntı:
ya yeter ya. Bu kadar mı düştünüz. Ayıp yani. Sedo sömürülecek bir yer değildir kardeşim kaşınmayın. Gösterilen reklamlar "Google AdWords" reklamları. ne yapmaya çalışıyorsunuz anlamış değilim.

"Google AdWords" reklam verenlerin Türk trafiğine ödemeleri zaten içler acısı. Bir de bu yaptığınızla ne olacak bakalım sonumuz. Ne diyeyim..

Arkadaşlar herkezin kazansı belli zaten.Abartı olunca ne oldugunu biliyorsunuz.Updated.com gibi kırmızı yazı muhabbetine dönmesin

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar böle işler bence yanlıs ayrıca sedoda türk calısan da var ve bu yazıyıda okuyacak yuzde doksan böle bişey yapmayın yoksa cj.com gibi ödeme yapılmayacak ülkeler arasına girecez 3 kurus için herkez yanacak

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
sedonun çalışanları dışında bilinçli webmaster lar sedoya gerekli raporlamayı yapmakta.

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben de bir deyim kullanıyım bari:

"Altın Yumurtlayan Tavuğu Kesiyorsunuz"

Saygılar..

BaRaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamam hemen kizmayin bende zaten sonuna soru isareti koydum :)

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
sildim. :)

aslında bu iyi fikir. yani özelden adresler gönderilebilir aslında.

bu kadar düştünüz mü diyen arkadaşlar iyi kazandıkları için bunu söylüyorlar.
benim koyduğum domainler hiç kullanılmayanlar. yani ziyaretçi gelmesi hayaş :p

e ilk başta böyle bi fikir gelince olabilir diye düşündüm.
para kazanmak güzelşey biliyorsunuz. Hele bide bizim gibi amatörler için. :)

D

Dms

Misafir
disconnect' Alıntı:
sildim. :)

aslında bu iyi fikir. yani özelden adresler gönderilebilir aslında.

bu kadar düştünüz mü diyen arkadaşlar iyi kazandıkları için bunu söylüyorlar.
benim koyduğum domainler hiç kullanılmayanlar. yani ziyaretçi gelmesi hayaş :p

e ilk başta böyle bi fikir gelince olabilir diye düşündüm.
para kazanmak güzelşey biliyorsunuz. Hele bide bizim gibi amatörler için. :)
Bak ne guzel söylüyorsun iyi fikir diye. Böyle fikirleri o siteleri önce site yapmak, hit kazandırmak, sonrada o sitelerden para kazanmayı dusunun bence.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
maksimum 10 kişi bu işi yaptın diyelim. 0.30 cent yapar. değer mi yani buna bence değmez. site yap sitenden para kazan.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
yavaş yavaş öğreniyoruz. yazılıp çizilip okudukça olayın işleyişini çözmeye başladık.

bu foruma gelmeden önce ne sedo yu bilirdim nede diğerlerini.
bilenler bilmeyenlere ılımlı yaklaşırlar yardım elini uzatırlarsa bizim gibiler için mükemmel fırsat olur.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bilmeyenler forumun arama özelliğini kullanırsa bilmeyenler için mükemmel fırsat olur. en basitinden forumda sedo diye aratın. çıkan her konuyu okuyun.

S

sevdik

Misafir
slm

Arkadaslar lütfen turk kafasini calistirmayalim sedodaki sitelerimizi yazabiliriz ama tiklamak filan lutfen zaten arkadaslarin dedigi gibi sedo da tr ye kapanirsa ne yapariz ben yine yol bulurum yurtdisi hesabim ve dilim var yaparim ama turkler ne yapacak sedodan fazla kazanmak mi istiyorsunuz zaten ipuclar var

once kendinize ait 1-2acik siteniz olsun gunluk useri iyi olan guzelbir yere linkleri ekleyin for sale seklinde zaten kazanirsiniz useriniz az ise tanidiginiz webmasterler arkadaslarina ekletirsiniz olur biter

ben sadece bayanlar.net ve yabuka.net e ekledim 3 domainimi gunde 5-7euro arasi kazaniyorum bugun 8gun sedoda uyeligim 49,50euroda sonucta durustce yaptiktan sonra isimizi hersey gelir lutfen uyaniklik yapmayalim

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
eğer biz bunları yazmasaydık bi arkadaş öneri sunmasaydı sedonun türklere kapanabileceğini biz nasıl öğrenebilirdik.

birileri yazacak ki diğerleri bilgi verecek. herşeye abartı tepki göstermeyin. herkez anasından webmaster olarak doğmadı.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
disconnect yine arama diyeceğim kusura bakma ama sizden önce 100 kişi bu teklifi yaptı ve biz yine bu tepkiyi verdik. arama yapılsa bu forumda bu polemillere de gerek kalmayacak.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
bunun webmaster olarak doğmakla alakası yok birazcık mantık yürütmek yeterli olacaktır. size ekmek veren/sağlayan kişiyi dolandırmaya/soymaya çalışırsanız ve bunu bir veya birden fazla kişi yaparsa cezası bellidir sorgusuz sualsiz atılır.adam babasının hayrına para dağıtmıyor, diyorki düzgün ziyaretçi gönder bana kazandırsın bende sana kazandırayım.olay bu yani...

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
ben aradım. araştırdım. buradan öğrendim sedonun ne olduğunu.
herkez zeki değildir. o kadar çabuk akıl yürütemez. yürütecek olsaydı bu kadar sedo hakkında soru olmazdı. Bi düşünün herkez akıl yürüterek olayları çözmüş olsaydı burada milletin birbirinden birşeyler öğrenmesine gerek kalmazdı.

Siz bildiğiniz için diğerlerini küçümsemeye başlamışsınız. İlk başladığınız zamanları düşünün. İlk heyecanlandığınız günleri. O zaman diğerlerine yani bizlerede hak verirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5