İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sedodan bu ayki onay mailleri gelmeye başladı

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
arkadaşlar sedodan dün akşam nisan ayının parasının ödeneceğine dair onay ve teşekkür maili geldi ama bazı arkadaşlarımızın ise bu ay başı çok ağrıdı

ve bazılarına neden keywords'leri değiştirme veya hesabı sıfırlama gibi yaptırımlar uuygulamaya baişlarak birçok kişininde hesabını kapattı.
sedo 'da olan bu olayda kurunun da yanında yaşta yandı ve google indexlenen sayfalarda hala belirsizlik olduğu için sedo hala birçok kişiye parasını ödemekte...
hile yapmayan ama parasını alaman arakadşalar sonuna kadar bu işin arkadaşsına ister mail ile ister telefon ile düşürse az buçuk ingilizce ile bile hakkını alabileceği sanıyorum çünkü sedo hesabını kapattığı kişişelerden kazandığı parayı reklam verenlere geri ödemiyor....

saygılar ......... ALcA ;)

xkare

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benimde onayım geldi bugün. fakat hesabımda sıfırlanmış bir türlü anlamadım. hesap sorma gününde de ödüyeceklerini belirtmişlerdi bugün para onayı gelmiş ama hesapta sıfırlanmış...

H

hknylmz

Misafir
evet bende onay mailini aldim. Sedo bu ay baya kisiyide sifirlamis. yazıktır ya.

S

SempatiX

Misafir
Benide sıfırlamışlar beeeeeeeeee.... Bu ayki hiçbişe yapmamıştım :(

S

SempatiX

Misafir
Geçen ay 12 günde felan 189 €yapmıştım... Ve hilede yapmıştım ne yalan söyliyeyim... En başlarda pop-up sonrada diger sitelerimden eg-zotik Galeri başlığı altında linkler felan vardı... Ama bu ay yok bişe ya... Hatta hep kaldırdımki arayıpta bulamasınlar :D Sütten ağzı yanan yogurdu üfleyerek yer di mi... Üfledim yedim bu sefer ama yok yaktı yine...

E

eyciey

Misafir
SempatiX' Alıntı:
Geçen ay 12 günde felan 189 €yapmıştım... Ve hilede yapmıştım ne yalan söyliyeyim... En başlarda pop-up sonrada diger sitelerimden eg-zotik Galeri başlığı altında linkler felan vardı... Ama bu ay yok bişe ya... Hatta hep kaldırdımki arayıpta bulamasınlar :D Sütten ağzı yanan yogurdu üfleyerek yer di mi... Üfledim yedim bu sefer ama yok yaktı yine...

Geçen ayki hileyi bu aydan çıkarmışlar :)

S

sss

Misafir
sedodan paramı alamıycağımı söyleyen arkadaşlara

Hello Recep Yigit Yuksel,

Thank you for participating in our Paid Domain Parking Program.
Please find the evaluation of banner clicks as a result from
your parked domains of last month in the following:

Revenue April 2005: 522.44 Euro

Paramı almam Yüzde %1 ihtimal olduğunu söyleyen arkadaşlar..sedo sizin gibi düşünmüyormuş..Birde bana hile yapmada türkiyeye kapatmasın diyordunuz..Bakın ben paramı alıyorum..

H

hzgroup@zeynelkoc

Misafir
iyide bundan bizene

herkez buraya kazancını yazsa çöplük olur

S

sevdik

Misafir
benim 143euroluk hesap sıfırlandı 53lük yolda

Dürüstçe yaptığım için üzüldüm bu duruma çünkü hile yapmadım Ama ne oldu artık googleye geçtim . Dürüst olan insan her zaman kazanır Bugun yada yarın.

Sss gibi şahıslar da hile yaparak bir yerlere gelmeye calışıyorlar
Allah büyük verir herkesin cezasını birgün patlarsa kafana o domain görüşürüz.
Tek sözüm Allah belanı versin Senin gibilerin yüzünden geldigimiz noktaya bakıyorum.

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sss' Alıntı:
Hello Recep Yigit Yuksel,

Thank you for participating in our Paid Domain Parking Program.
Please find the evaluation of banner clicks as a result from
your parked domains of last month in the following:

Revenue April 2005: 522.44 Euro

Paramı almam Yüzde %1 ihtimal olduğunu söyleyen arkadaşlar..sedo sizin gibi düşünmüyormuş..Birde bana hile yapmada türkiyeye kapatmasın diyordunuz..Bakın ben paramı alıyorum..

Kına yak. Hatta yoksa kına yolluyayım :D

Keh keh aklınca moralimizi bozacak :D Yıkıl.

S

sss

Misafir
mhauhuauha

hile yapmadım diyorum adama hala hile yaptın diyor yaaaa :D
ne adamsınız yaw yüksek olunca kesin hile var di mi :)

S

sevdik

Misafir
Ziyalık yapma pop-up açtıgını cümle alem biliyor

Ploop a da gösterdim ayın ortasında Hile yapanlara ne olursa olsun arkadaşım dahi olsa Sedoya mail atıyorum Kimse kimsenin hakkını yiyemez

Hile yapıyordun pop-up ile al kınayı her tarafına sür Birgün görürüm o kına surdügün yerleri Adam olacaksınız insan olacaksınız dürüst olacaksınız ki sonra gelin burda hava atmaya yüzünüz olsun

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sss' Alıntı:
hile yapmadım diyorum adama hala hile yaptın diyor yaaaa :D
ne adamsınız yaw yüksek olunca kesin hile var di mi :)
Yok ben yollamayacam kına vazgeçtim, sen kazandığın parayla al :D

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla helal olsun dazlak.güle güle harca

benim günlük 2 euro kazanclar güme gitti

excoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim hesap sıfırlanmakla kalmamış, iptal edilmiş :) giriş yapamıyorum. mail attım cevap bekliyorum.

hile, falan filan zart zurt hiçbişey yapmıyordum ki günlük zaten 0.50€ fln gidiyordu

E

erotikbul

Misafir
giriş yapamıyorsan, sıfırlandığını nerden anladın ki ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5