İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo'dan daha fazla kazanmak için...

W

W3BMASTER

Misafir
Sedo'dan daha fazla kazanmak için bir sistem yazılsa... Yani site açılsa. Sedo'da sitesi olanlar sitelerini kaydetseler. Mesela webmasterline.com benim.Ben sedoya yönlenmis baska bir sitenin reklamlarına tıklasam.Ve ne kadar cok siteye tıklarsam o kadarda cok benim siteme tıklansa nasıl olur sizce...Böylece hem ipler değişir hemde karsılıklı para kazanılmıs olur...Sizce böyle bişi yapabilir miyiz? öneri ve eleştirileri bekliyorum

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu konu 100 defa tartışıldı, sedo'da bu yasak ve günlük bilmemkaç euro olan kazancını kimse bu sistem için riske atmaz bence..

W

W3BMASTER

Misafir
kardes tamamda nasıl yasak... şimdi günde 100kisi direk domaine girip reklamlara tıklıyacak bunun neresi yasak.Eğer buda yasak diyorsanız. beni msnden bulun. 10kiside olsak hergün birbirimizin sitelerine girer tıklarız.Kar kardır...Bu dediklerim bütün sedo kullananlar icin gecerlidir

H

hitmp3tr_com

Misafir
olum adamlar sen tıkla diye para vermiyolardır heralde.

böyle yaparsanız eğer mesela türkiyede yaygınlaşırsa türkiyeden üye kabul etmemeye başlar işte firmalar.

W

W3BMASTER

Misafir
abicim ne kadar saçma düşünüyorsun... Mesela benim msnde 20tane eleman var hepsinin domainleri sedoda parking durumda... ben 20siteye girip tıklasam baskası 20kere tıklasa... Ayda 30milyon fazla kazanmıs oluruz...Bunun hile ile alakası yok.Az buz değil ayda 30milyon fazla kazanılacak.Eğer sedo konusunda yardımlasıp daha fazla kazanmak isteyen varsa msn adresim: [email protected]

Z

zeynelkoc

Misafir
lütfen hakkımızla kazanabiliyorsak kazanalım heryerden olduğu gibi buradanda ban yersek şuaradan kazanacağımız 3-5 kuruştan da edecektir

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bencede hileye başvvurmayalım derim 5-6 fazla kaznaıcam derken cok kişinin hakkı ile ladıgı para gider..

E

erotikbul

Misafir
Bence, ben khaksız kazanç elde etmek istiyorum. Bana destek olan var mı.. felan deseniz daha hoş olacak ve belki yandaş bulabileceksiniz.

Uğraşmayın..

G

GOmaster

Misafir
insanlarin
tıklıycak bişeyi olması guzel,
ama hep aynı fikir üretiliyor
turkun aklı sadece hileyi mi calısır hep :(

hile ve haksızlık şu
sen hileyi
sedo da reklam verenlere yapmış oluyorsun
hiç alakan olmadıgı halde
reklamlarına tıklıyorsun
ve reklam verende bakıorkı
internete reklam vermek boş bi uğraşı

böylece hakkı ile sedo dan para kazanan insanların ekmeği ile oynuyorsun
30 milyonla zengin olmayı planlamayın
daha buyuk seyler dusunun
bi site olustur
onu gelistir
reklam almasını sagla.
bu kadar basit.

W

W3BMASTER

Misafir
yaw hile görmesek hile diye yutturacaklar...her neyse konus kapansın siz bu akıllı gidinde uyduruk siteleri 10.000$'lara satmaya calısın

123mp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bu konuda benim bir çalışmam var. www.netdomains.info %50'si bitti. İnşallah geri kalanıda en kısa sürede bitireceğim. Site ingilizce. Yani bizim tıklamaya korkan Türkler için yapılmadı. Ayrıca site bitince googledan reklamda vermeyi düşünüyorum. İsteyenelerin domainini ücretsiz olarak yayınlamayı düşünüyorum fakat domain ingilizce olacak veya türkçe ile alakası olmayacak. Bunu zaten sitede görürsünüz. Hem biz, hem siz kazanacaksınız. Hemde sedonun bunu itiraz etme hakkı olamaz. Çünkü zaten satılıktır diyeceğiz, reklam olmayacak, ücretsizde olması cabası. Saygılar:)

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
webmaster sen her şeyde bunu yapmaya calişiyorsun adsense için de boyle bir şey teklif etmiştin millete kardeş bırak bu işleri yapabiliyorsan yap yapamıyorsan tıklama oyle alamazsın parayıda emegine yazık olur

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bencede bırakın şu hileli para kazanma işlerini. valla işini bilene çok iyi para var nette hilesiz hurdasız...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5