İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedodan garip mail

skassas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar merhaba;

Geçenlerde yazdığım bir mesajda sedoda park halindeki bir domainimi farklı bir alanda değerlendirmek adına unpark edeceğimi yazmıştım.Ve öylede yaptım. Üzerinden üç geçti ve sedo bana bir mail gönderdi. Mailde daha iyi kazanabilmem için keywordsumün optimize edildiğini filan yazıyor. 1.si ben optimize istemedim. 2.si daha önce optimize için başvurduğumda işlem yapılmıştı ama mail gelmemişti. Şimdi bunun anlamı ne.Sedo beni gerimi çağrıyor dersiniz :))) Merak edenler için söyleyeyim kazancım 2.5 ayda anca 50 euro devede kulak yani :)))

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o domainden para kazanamıyorsan, sana keywordleri değiştir demiştir.
Sen unpark yapsan bile domain'in sitede hala kayıtlı.
park ve unpark için sedo'ya mail yazmana gerek yok.

skassas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tıklama başına 1 küsür euro azmı sizce. Her tıklama 1 euro üstü ama trafiğim yok sorun orada. Ayrıca unpark ile kalmayıp delete offer yaptım. Delete dediğimde domain ve alacağım miktar yönetim panelinden siliniyor. Bir kaç saat sonra tekrar geliyor ama bu sefer domain üzerinde işlem yapamıyorsunuz sadece istatistiki.Yani sedo domainim hesabımdan ayrıldığını biliyor. Neyse belkide yanlışlıkla gelen bir maildir :)) Başkasınında başına geldimi diye merak ettim sadece.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok az herles tıklama başına bin € alıyor burda. akıl var mantık var yani :D

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
lanet olsun artık sedo maili yada başka bir sedo hakkında yazi gormek istemiyorum midemi bulandiriyor şerefsiz insanlar yüzünden burdan elli kere atilmiş kovulmuş hala buraya gelip utanmadan yazan milleti kandiran herkesi enayi yerine koyan sonra ABi denen adi insanlar yüzünden bıktım yemin ediyortum bıktım bilmem digerleri ne alamde bir soz wardir yozgatta memleketimde yüzsüzün ..üne kazık cakmışlar bu ses nerdn geliyor demiş daha ne diyim anlayana

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu milleti beni herkesi kandıran zati telinden bizzat arayim ailesinin hal ve hatırını sordum sorarim bir daha yapsin bir daha soracagim dinsizin hakkından imansiz gelir bazilarida abi ne iyi ettin haa bizi oynattin demeye devam etsinler saygilar

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
skassas kardeş senle alakası yok bu mesajın kusura bakma hep yanlış anlaşılıyor bu başkaları için yazdıgım bir mesajdır üstüne alınma

skassas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim mesajımın altına sitemli bir havada yazınca alınma gereği duydum. Verdiğim ani tepki için ben özür dilerim.

Saygılarımla;

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5