İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sedodan gelen mail

F

F1R4T

Misafir
Hello,

Our parking department asked me to contact you regarding the following domains parked in your Sedo account:

turkpay.net

They have very anomalous traffic for parked domains.

Were these once developed websites or are you doing anything to drive traffic to the domains?

I look forward to your response

arkadaşlar ne demek istiyor burada.

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
diyorki turkpay.net domaini için düzensiz trafiğin var hilemi yapıyorsun. Cevap bekliyor.

F

F1R4T

Misafir
bu sedo kafayı yemis.ilk ay cekdim 20 bin giris oldu daha once 1500 useri vardı cunku sitede.e bu 2.ay tabiki userlar girmemeye basladi artık 3000 e dusunce duzensiz mi click oluyor.ne yazmalıyım acaba troy?

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Cok fazla umutlanma bence. Cünkü kendi sitenin linklerinden fazla backlinklerin var. Sedo muhtemelen aciklamani kabul etmiyecektir. Ederse sanslisin demektir.

F

F1R4T

Misafir
evet bu haklısın.bu backlinkler bir arkadaş saolsun onun yüzünden olmuş şimdi bakdım bende.mail atmaya gerek yok ozman banı yedık:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5