İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo'dan Kim Ne Kadar Aldı Bu Ay?

H

hostcu

Misafir
235€ ama bu ay zirveye vurdum sedo arıza çıkarmazsa gelicek ay zenginim:D

B

besiktaslim

Misafir
89€ yarım aylık sayılır server değiştikten sonra bu ayın 4 ünde başladım sedoya tekrar 78€ olmuş bakalım çokda fazla olsun istemiyorum hiç olmamasından: iyi bu oran

S

SempatiX

Misafir
4 - 5 gün oldu üye olali 30 € var ... Bu parayi nasil alicam.. En asagi 50 € da verdiklerini biliyorum 50 € oldugunda ben mi basvurucam "Yollayin leynn parami" diye?

E

erotikbul

Misafir
Sedo sömürülecek bir yer değildir, bu yüzden kimse söylemez.

Lütfen sedo kurallarına uyun, Türkiye zarar görüyor !

H

hostcu

Misafir
bencede arkadaşlar böyle güzel bi yeri iyi bi şekilde degerlendirelim ama kuralına uygun olsun msl ben bütün hitlerimi tam istedikleri gibi yollamama ragmen yinede içimde korku var adamlar ödemez diye ki hile yapan birine ödemeleri zaten çok zor

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet herkesin içinde korku olur tabiki. ama açık ve net bir şekilde maillerine cevap verirseniz adamların hiç bir problem çıkmaz. Adamlar zaten sana bir mail atıyor ne yaptın diye. Onu açıkladığınız taktirde gelsin paracıklar...

Hepinize bol kazançlar..

S

Skeleton

Misafir
ya off topic ancak konu açılmışken sorayım : bu kazançları ne tür bir hizmet ile kazanıyorsunuz sedodan? anladığım kadarıyla bayağı bir servisi var bu sedonun. siz sadece güzel bir domain alıp bunu sedoya mı yönlendiriyorsunuz, veya ne biliyim reklamlarını falan mı yayınlıyorsunuz?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5