İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo'dan Mail Acele Bakın!

mp3arsivi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dear Mr. Sarac,

We are pleased to inform you that a potential buyer has made an offer for your domain, onlinemuzik.com!
Please respond to this bid in your account under "View Offers" or click on the following link:

NEGOTIATION ADVICE:

In our experience there often is a large difference between your desired price and the amount the buyer wishes to pay. If you want to find out the fair market value of your Domain Name, and ensure that you are negotiating wisely, our quality Domain Name Appraisal is your solution. Place your order here:

Sincerely,

Your Sedo Team

Yukardaki mail adresime geldi sanırım satın almak istiyorlar *** bölümündekiler adres ve tıklandıgında teklif sayfasına gidiliyor ve 1000€ teklif edilmiş 900€ si bana kalıyo sedodan sonra dogrumu düşünüüyorum ve sizce satıyım mı arkadaşlar ?

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğer aylık olarak kazancın bu siteden 50 euroysa durma sat.. Eğer aylık 300 Euro ve üzeri çıkarıyorsan 3 ayda zaten sen bu parayı çıkarırsın..

mp3arsivi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
geçen ay 87€ idi ama şu an şu gün 91€ ama böyle toplu bi para fırsatı varkende kaçırmak istemiyorum ama domainde güzel kıymakta istemiyorum ama laptopta almak istiyorum yaa :(

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Walla eğer o parayı değerlendireceksen bence sat yemek için satıcaksan hiç satma :) Yedikten sonra çok pis oturuor :)

mp3arsivi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya abi olay şu ki laptop sevdam var bu aralar biraz zaten para biriktiriyordum buda gelirse 1.5 milyar oluyo 900€ 5 te benden 2 milyar oluyo bi p4 laptop alıyım diyom ama bi yandanda domain tam yönlü diil sedoya yönlendirsem daha fazla mı kazanırım acaba diye düşünüyorum

bide ayrıntı olarak bu mesaj 14 ünde olmuş ben bu aralar pek nete giremiyorum fatsa da işler yoğun oldugu için acaba bunun bi cevap verme süresi var mı varsa ne kadar ki?

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence hiç durma sat :) ayda 50 60 euro alacağına bi anda 900 euro :) süper.. benden söylemesi...

astraler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet, hazır alıcısı çıkmış, sat bence de..

ArkadaSYeri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Paralarrrrrrrrr :)Herkes haklı Toplu para almak varken durma .. Bir kac ay icinde kazancıun düşücektir.. O zaman Pişman Olucaksın kesinlikle 900 dolar cok iyi para 50 $ yada € sedo Komisyon aliyo sanırım kalan 850 € sana hayli hayli yater..

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu konuda en deneyimli kişilerden biri benim sanırım. durmadan pazarlıklar yapıyorum. pazarlıklar bi bitse dediğim gibi patlatacağım bombayı.

teklif olduktan sonra 7 günlük bir süreç başlıyor. bu süreç içinde sen siten için biçtiğin değeri arttıramazsın. karşı taraf da söylediği fiyattan geri dönemez. mesela 1000€ dedi. sonra 900 € yapamaz. arada bir yerde buluşup olayı halledeceksiniz. anlaştıktan sonra daha farklı bir süreç başlıyor. önce sen kesin olarak sattığını tekrar onaylıyorsun. karşı taraf da tekrar onaylıyor. sonra transfer işlemleri başlıyor. yani iki taraf da kazık yemesin diye SEDO işlemleri takip ediyor.

şimdi gelelim benim tavsiyeme onlinemuzik.com tamamen yönlendirirsen çok fazla para kazanabilrsin parkingden. tamamen yönlendir , mp3 keywordunu seç , ve siten için bir fiyat belirle. eğer make offer yaparsan daha az teklif geliyormuş. ki bunu ben direk yaşadım. site make offerdayken 300$ teklif geldi. sonra bi araştırma yaptım meğersem bir fiyat belirlemek daha faydalı oluyomuş. sonra direk 5000$ yaptım. en son teklif 1100$ 'a gelmişken bir başka teklif oldu. tahmin edin kaç ? :) sonra ben direk o teklife yöneldim. en son 10.000$ yaptım fiyati :) yani zaman içinde daha fazla veren çıkabilir. ayrıca parkingden de çok kazanabilirsin.

gelelim lap top konusuna . lap top kullananlar bilir , çabuk ısınır , pili çabuk biter , görüntü kaliteli değildir , klavye ve mouse kullanımı elleri haşat eder , en en en kötü özelliği ise hiçbir zaman masaüstü performansını yakalayamazsın. tek rahatlığı yatağa uzanarak nette takılabilmek. yoksa çok kullanışsız ve çok pahalı . hiç değmez. eğer pcnin eksiği varsa tamamla yoksa parayo € olarak kenarda beklet. (eğer satarsan)
ama tavsiyem kesinlikle laptop alma. büyük hata edersin.

iyi çalışmalar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5