İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedodan Mail Geldi (Son Dakika)

Sanitarium

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herkes for sale şeklinde link veriyor o zaman kimse parasını alamıycak mı yani :) Adamların mantığını ben anlayamıyorum, ziyaretçi gönderiyoruz reklamlar tıklanıyor onlar kazanıyor bizde kazanıyoruz. Sorunları ne yani...

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Permission' Alıntı:
arkadaşalar "konu" bölümünde "Sedo Domain Parking [Report April 2005] " şeklind email gelirse rahat olun.. ama "Sedo Domain-Control [April 2005]" diye mail gelirse korkund erim...

Sedo Domain Parking [April 2005] konu başlığında mail geldi.....

ya rakadaşlar ben sitemleri yönlerdiğim ikinci aydayım ve bu ay yeni geliyor böyle bir yazı ve hiç bir siteden for sale yazarak bir hit de sağlamadım sedoya sadece sitemi kapatıp sedoya yönlerdiğim zaman siteme normalde gelen hitler bir süre de sedoya yönlerdiğimde geldi ama gün ve gün azaldı yani....
acaba adamlara böyle izah etsem olurmu ya bu mail konusunda yardım edecek birileri yok mu ???

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gencadam' Alıntı:
Al benden de o kadar. Yazacak birşey kalmadı ki. Gerçek bu ama kabul edilecek mi acaba? Yeni domain ekledim az önce, bu yazı çıktı ekledikten sonra:

---
What's the next step?
It's very easy: Domain parking means that you simply either change your name servers at your Registrar (e.g. Enom, Godaddy, Network Solutions, Dotster, Register.com etc.), or enable URL forwarding so that your domain points to Sedo: http://www.sedoparking.com/domainname.com
---

Demek ki yasak değil.
onun anlamı şu, domaininde parking reklamları çıkmasını istiyorsan diyor, o yönlendirmeyi yap diyor. ilk aşama bu:)

C

coklenyez

Misafir
daha öncekiler 300 - 350 civarıydı 1 tane de domain sattım mail filan gelmedi

G

Gencadam

Misafir
Teşekkürler ploop açıklaman için. Ben de yazdıktan sonra farkettim.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bi mail atmamız lazım. ama ne yazacağız tereddütte kaldım. for sale linklerini söyleyelim mi? doğrusu bu. ya doğruyu söyleyelim kabul ederlerse ederler napalım ya. başkada yazılacak bişey yok. havadan gelmedi ya hitler...

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Son gun bu aksam arkadaşlar cevap verecekseniz geç kalmayın :)

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostum gecen ay basladım 4 isimle 55 avro yaptım.
bu ay 9 isimle 100 avro yaptım .Ne yazikki banada geldi..İkinci Aydan Havlu Attık Yani...

Ne Cewap Yazmam Lazım

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben satmadan once 400 euro yaptım mail felan gelmedı çok mutluyum :d bide teşekkur mail gelse bayram havası esıcek buralarda :)

G

Gencadam

Misafir
Arkadaşlar, gelen maile cevap verdiğimizde olumlu veya olumsuz kabul edildiğini nereden görebiliriz? Payment veya billing kısmında herhangi bir ibare çıkar mı?

S

sevdik

Misafir
zil takip oyna :)

vala ben yazdım mailimi dedim 4domain oldu bu 2inci ayım sedoda

domainlerin pr kaç oldugunu hit ortalamalarını inglizce ne anlama geldigini yazdım sonunda olumlu mesajınızı bekliyorum iyi çalışmalar ekledim. Artık insaflarına kalmış yollamak vermezlerse başka yer mi yok

En kötü ihtimal evde yatarım nette az gelirim :)

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mailime cevap geldi ama soru soruyor yine adam. verdik cevabını bakalım :)

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana hala mail gelmedi:)

bakıyorum herkese mail gelmiş herkes kara kara düşünüyor ne yapacağını yazıyor ve tartışıyor fakat ben bugune kadar sedodan tek bir mail bile almadım üye olurken onay mailinden başka:) ya diyorumki ya ayın 5-6-7 da faln da mail gelmese yani tebrik maili gelmesse sedo beni unuturmu :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5