İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedodan Mail Geldi (Son Dakika)

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Sedodan mail geldi sizlerde bakın maillerinize herkese gönderdiler heralde. trafiğin kaynağını soruyorlar... Ama bu sefer herkese soruyorlar galiba...

Hello from Sedo,

Thank you for participating at Sedo's Parking-Programme ! We've detected some abnormal behaviour with your parked domains while doing a routine check on domains. Your traffic does not conform with typical rates. We would like to know where this volume of traffic has come from, as both Sedo and our advertising partner are concerned about users abusing the parking programme.

We would like to make sure that the traffic generated by your domain(s) does not contravene the Terms and Conditions of the parking programme. Such contraventions would include, but are not exclusive to

* clicking yourself
* using scripts or other automatic means to generate clicks
* using pop-ups
* incentivized clicks
* anything that does not result from natural traffic

If you can provide an explanation for why your domains are receiving such high traffic statistics, that would be helpful for us, and for our advertising partner. Should we deem future traffic to be in breach of the terms and conditions of our parking service, we will withhold the revenue and block you from the parking programme. Your revenue will be noted down in our system. If you can rectify the traffic, we may pay out the revenue during the next month.

This email is not stating that you are contravening, or have contravened, the terms of use, it is merely a response to regular checks on the way the service is used. Any information you can give us will aid us in assessing the situation and will be held on file for future reference.

Please respond to this e-mail by the evening of Tuesday, the 3rd of May. If you should not answer by this date, we will withhold the revenue until your traffic is satisfactorily justified.

I look forward to hearing from you.
Ed Russell
Key Account Manager
UK Marketing Associate

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet bana da geldi cevap verdim.

S

sevdik

Misafir
slm

Ben yarını bekliyecegim çünkü bu hayırlı bir iş değil bunlar başka iş peşinde

Hep söyledim Türkiye bu hile yüzünden bu kısa yoldan parayı alayım yüzünden bizi de tejlikeye attı Alın işte oturduk.

Bence hemen cevap yazmayın Çünkü burda oturup herkes düzgün düşünsün ve biz for sale şeklinde verdik desek hile diyebilirlermi gecen ay bazı kişilere dediler googleden gelen hite hile diyebilirler onun icin olumlu düşünün son kararımızı iyi verelim işin ucunda bazılarımızın 50eurosu olabilir ama bazılarımızın 400-500euroları var

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet bu sefer biraz daha temkinli yaklaşmak lazım. çünkü sedo gitgide sorguları artırdı.. herkesin yorumlarını alalım.

G

Gencadam

Misafir
Haklısın sevdik. For sale yazısını kendileri önermişlerdi, biz de ona kanıp yazdık. Şimdi de saymıyorlar. Bana da geldi bu ay. For sale yazdım desem ödemeyeceklerse ne yazabiliriz ki?

V

vipsigorta.com

Misafir
bana mail gelmedi

bana mail gelmedi, ne yapmam gerekiyor yeniyimde 58 euro

G

Gencadam

Misafir
Sadece beklemelisin, trafik mailinin gelmemesi iyi birşey. Teşekkür maili gelir ve hesabına ayın 7-8'i gibi trnasfer işlemi başlar. 10 gün sonra da para hesabında olur. Tabii banka hesabına istediysen paranı.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
keşke bizede mail gelmeseydi :) ama 100 euro üstündekilere atıyorlar kanaatimce..

G

Gencadam

Misafir
Daha önceki kazançları nda bu rakama yakın mıydı coklenyez?

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3 aydır mail gelmiyordu, bu ay geldi.Beni unuttular diye çok üzülüyordum :)

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
beyler bence korkucak bir durum yok iyi bir cevap yazin ve bekleyin herkes hakketigi parayi alıcaktır rutin bir,mail yolla tırsıt durumlari bence

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyide for sale link vermek yasakmış... nasıl bir cevap yazacağız arkadaşlar...

G

Gencadam

Misafir
lovemove' Alıntı:
iyide for sale link vermek yasakmış... nasıl bir cevap yazacağız arkadaşlar...

Al benden de o kadar. Yazacak birşey kalmadı ki. Gerçek bu ama kabul edilecek mi acaba? Yeni domain ekledim az önce, bu yazı çıktı ekledikten sonra:

---
What's the next step?
It's very easy: Domain parking means that you simply either change your name servers at your Registrar (e.g. Enom, Godaddy, Network Solutions, Dotster, Register.com etc.), or enable URL forwarding so that your domain points to Sedo: http://www.sedoparking.com/domainname.com
---

Demek ki yasak değil.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
arkadaşalar "konu" bölümünde "Sedo Domain Parking [Report April 2005] " şeklind email gelirse rahat olun.. ama "Sedo Domain-Control [April 2005]" diye mail gelirse korkund erim...

emuzzik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
geçen ay 217€ya çöktüler böyle 2342742 tane istatistik sayfası yolladım nafile. kaldıki hilede yoktu. for sale linkide vermemiştim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5