İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sedodan mail: neden 0.02€?

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Biliyorsunuz sedo bana artık 0.02 veriyor.. Geçen konuşmalarda söylemiştim laf sokmalar fln olmuştu.. mail atmıştım 5 gün içinde cevap attılar.. maili aynen yazıyorum, alta da kendimce zet bir tercüme yapmaya çalışacağımdır.. umarım size de yararı olur.

Thank you for your email. I can understand your frustration on this matter. However, the FAQ are not actually our terms of service, they are simply to be seen as a guideline. The 0.03 € per click figure is for our US and UK customers. Basically, the amount our advertising partner pays us depends on the origin of the traffic and the clicks. As most of your clicks come from Turkey, which is a country Google does not pay us much for, we cannot pay you a very high amount. However, Turkey is one of those countries which is rapidly developing internet presence and it could be that in future, the click price for Turkish traffic will be higher. Currently, however, our advertising partner only pays low amounts per click which therefore means we cannot pay high amounts to you.
Sorry for any confusion caused by the FAQ.
Let me know if there's anything else I can do for you.

sık sorulan kısmındaki cevaplar kullanım şartları olarak onları bağlamıyormuş. 0.03 €/click genel olarak amerikadan ve avrupadan olan insanlara veriliyormuş.. reklam veren insanlar da trafiğin geldiği ülkeye göre para ödüyormuş.. Türkiye'ye fazla para ödemiyorlarmış, ama internette hızla gelişiyormuşuz, bize de ileride ödeyebilirlermiş. partnerler az ödediği için bana 0.03 € vermeleri mümkün değilmiş.. sık sorulanlar kısmındaki karışıklıklardan dolayı özür dileyip, benim için birşey yapıp yapamayacaklarını soruyorlar..

o zaman napıyoruz, aybaşında adsense diyoruz:)

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ve ardından imzayı

sedo mu adsense mi? - tabiki adsense:) -

diye değişiyoruz :p

krake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ewt bende test ettim, ilk 0,10 euro vermeye başlado sonre 3-5 arkadaşın sitesine ekledeim önce 0,09 sonra 8 şimdide 7 e düştü, hayırlısı,ne kazanıyorsa usa lılar kazanıyor, acaba oraya mı taşınsam.. :D

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
imzami değiştiriyordum da elektrikler kesildi, allah sedo'dan yana.. mart başında adsense'e geçmek farz oldu napalım çekle kazanırız para zaten havale ile kazandık noldu daha hesaba yatmadı..

oyuncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
beyler bazı sayaflarda 0.03 diyor ama faq gibi bir kısım sayfada 0.02 olduğu söyleniyor.
indirim olmuş o kesin

Ö

Ö T Ü K E N !

Misafir
ilginç bende en düşük 0.03 € (eg-zotik:D) en yüksek 0.05 €(Türk çiçekçi reklamları)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5