İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo'm benim :)

0ğuzhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle merhaba arkadaşlar. ben sedo işine mart ayında başladım. Gayet güzel gidiyor. Ama bi sorum olacak

kal1vw8.jpg

Yukardaki resimde ödeme yapılmadığını bildiriyor. Hoş güzel de bir sorun daha var :)

kal12ec9.jpg

Şimdi toplamda 20 euroyu geçtim ve yine en üstteki resim var payment kısmında. Anlamadım ? Yoksa daha yatmadımı ödemeler.

Birde 20 euro tek paypala mı geçer ? Hesaba aktarılmaz mı ?

Ve nasıl hesaba aktaracağım. paypal hesabına aktarırsam bunu nasıl ve nerelerde kullanabilirim.Bozdurcam diyeceğim ama bozan kişi ücret alıyormuş topu topu 20 euro zaten..

Bu arada bende buradayım artık

Kolay gelsin, sağolun.

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Reklamlara sanırım kendin tıklatıyorsun ama neyse.Ödeme alabilirsen mayıs ayının 10-15 arası alırsın.

0ğuzhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kendimde tıklatıyorum, ama az da hitim var .. fifty fifty yani :)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
su sedo artık gelir kapısı düşünmekten vaz gecin domain satış sistesi sedo sadece para amaclı eklenen siteleri artık cok cabuk farketiyor ve hesabınızı siliyor.

0ğuzhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben alıyım zaten bırakcam :)

bu kadar olmuş, bundan sonra bırakmam böylece.

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kendimde tıklatıyorum, ama az da hitim var .. fifty fifty yani :)

Senin gibiler yüzünden yabancı sitelerin bazıları türk iplerini kabul etmiyor, yakında bir çoğuda kabul etmez. Hem kazandığın para haram, hemde türk milletine zarar veriyorsun. İnşallah doğru yolu bulursun.

0ğuzhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim bu senin bahsettiğin yöntemle kazandığım 1 en fazla 1.5 eurodur.

Buradaki yönlendirdiğim sitem pr2ydi. Tekrar açtım.

Fifty fifty dedik ama zaten burada bahsettiğim domainim Fifty'nin iyi olan kısmında ;)

Edit: anlamadığım olay benim 1 ay önce bulunduğum grup Alman-Belçika-Rusya gibi yerlerde oturan Türk-Yabancı kişilerden kuruluydu. Onun için beni kabul etmeme gibi durumu yok sitelerin ;) Ama dediğin gibi haram para. Onun için o hesaba bakmadım bile.

Şimdi çıkıyorum. Polemik yapmaya gerek yok. Açıklama yapın yeter. Yarın görüşmek dileğiyle..

İyi akşamlar.

mrtcbks

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Become sertifa de sonra sms i seç cebine numara gelecek onu gelecek sedo ekranına yaz okeylensin

mavcil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tahminimce ödeme alamazsın. Ödeme kesimi 12 sinde geliyor. Eğer mail de bu kadar ödeme yapılacak gibi bi mail gelmediyse bu ayı unut.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5