İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedonun Kuralları neler?

yakamoz01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arakdaslar sedonun kuralları neler? poek ingilizcem yok da sadece kendi domainine tıklamamak mı daha neler var mesela ben domaine
"Lütfen Başlıklardan Birini Seçiniz"

yazdım. yasak mı? adsense gibi özendirme yasakmı?

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ooo herşey yasak. popup açmak yasak. başka sitelerden link vermek yasak. hitin sadece direkt veya google gibi arama motorlarından gelebilir olmalı. benim sadece google ziyaretçisi olan hesabımı banladı yani hiçbir garantisi yok.

F

fatihhk

Misafir
Biraz size birazda oradaki adamın keyfine bağlı.
Çok dikkat çekiyor, göze batıyorsanız affetmez:D
Ama şu da bir gerçek onlarda kafalarına göre hareket etmiyorlar,Google'dan gelen direktiflere göre de banlayabiliyorlar (reklam kaynağı olarak google:))...

isimciNet

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
benim domainlere her yerden yani diğer sitelerden de link var. hesabımda 50 euro birikti inşallah banlamadan öderler :)

Eglence-Siteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim simdiye kadar bir sorunum olmadi sükür. Ama tabi günde 10 20 euro yaparsaniz ne derler bilemiyorum. sormaniz lazim. Benim günlük 1 eurou gecmedigi icin sorun olmadi simdiye kadar.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sedo sagolsun benide banladi 4-5gun once bu arada ilk banimi sedodan yemis oldum :)
ama sacma olan su
bugune kadar diger domainlerden surekli odeme yapti(Trafik maili geldi diger domainler icin) bu ay sedoyu biraktim butun domainleri de panelden simdi sadece Satilik olan 4 tane domaini (hicbir yerde kesinlikle linki yok gelen hit google dan oda gunluk 20-30 tane)
domainler icin ShowCase odedim 1 tanesine alici teklif geldi verdim teklif veren kisi parayi yatirmadigi icin Satis iptal oldu ertesi gun mail yazdim ShowCase odedigimi belirttim ve satisin iptal oldugunu ve daha ShowCase gunum oldugu icin geri koymalarini rica ettim
ertesi gun Mail geldi
Paneldeki o 4 tane domaini blackliste almislar v hesabim banlanmis
aradan bir gun gecti yeniden mail geldi Domainleri ShowCase ye geri koyduklari ile ilgili :d Ama ne domain ShowCase de nede hesabim acik

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sedo şansına kalmış bişey hile yapsanda yapmasanda hiti googleden gelsin gelmesin kafasına eserse hesabı kapatır. yani olay şu sedodan en fazla 30-40 euro kopara bilirsin :) eğer fazlasını istersen kapıya koyar ne alakası var diğe bilrsiniz fakat sedo domain satış alış pazar yeridir. çok yüksek kazanırsan bu adam bizim parking programını domaini satmak için eee 5 para etmez domaine 500 veya 1000 euro biçenler var tabi bu fiyata alacak çıkan zor olur . Bu nedenle sedo clicklerden kazanmak için park etmiş domini diğe düşünüp hesabı kapatıyor.

ayantas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sedo dan 22 £ kazandım. Banka bilgilerimi yazdım. Ödemeyi ne zaman yaparlar. Ayrıca Sedo hesabımda domain managamenti tıkladığımda 22 € görünüyordu ama şimdi yok. Para sıfırlanmış ve yeni tıklama ücretleri gelmeye başlamış. Bu ne demek oluyor. Para ödendi anlamınamı geliyor.

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hesabın tıklamalar ve domainlerin gözden geçirilecek eğer sözde kurallara uymuşsan ödemeni yaparlar her ayın ilk günü panel sıfırlanır geçmiş kazancını payments bölümünde göre bilirsin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5