İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo'ya Aklım ericek ama Büyümem Gerek...

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merlin ve Diğer tecrübeli arkdaşlar dün sedo'ya yeni bir domain ekledim ve ilk defa böle bir mail aldım ve anlamadım. tamam sistemi değiştirdiler iyi güzelde yaptılar sıkı kontrol ediyorlarda burda ne yapmam isteniyor. bu konuda daha önce karşılaşmış arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. domain adını forum kurallarına uygun olmadığı için yazamıyorum.

yardım ve yataklığınızdan dolayı şimdiden teşekkürler.

Dear Mr. Donmez,

Thank you for using Sedo to sell your domain names!

In order to ensure that domains are only listed for sale by their rightful owners, Sedo double-,
checks the ownership of all newly listed domains. However, at this time we have been unable
to confirm ownership for the following domain(s):

XXXXXXXXX.org

To clear this up, please do one of the following in order to confirm ownership:

1) set the name servers of your domains to be NS1.SEDOPARKING.COM and NS2.SEDOPARKING.COM,
2) URL forward your domain to Sedoparking,
3) unlock the information at the registrar, or
4) send us an email from the administrator contact, as listed on the whois server

To set your name servers or to URL forward your domains to Sedo parking, click this link for more information: http://www.sedo.co.uk/services/parkingsteps.php4?language=e

Please keep in mind that changes made at the registrar can take up to 72 hours before they reflect. This delay also applies to new registrations.

I apologize in advance for the inconvenience that this causes you, but I hope you’ll understand that this check helps ensure a fraud-free and better functioning marketplace for all Sedo users.

Your assistance is greatly appreciated!

Sincerely,

Your Sedo Team

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Name serverlarını ns1.sedoparking.com ve ns2.sedoparking.com yapman yeterli.Bunları hep gönderiyorlardı zaten.

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilginç bir çok site ekledim bugüne kadar böle bişile ilk karşılaştım :) dns leri zaten öle yapmıştım saol arkadaşım.

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ilginç bir çok site ekledim bugüne kadar böle bişile ilk karşılaştım :) dns leri zaten öle yapmıştım saol arkadaşım.

Bunun nedeni,
whois bilgilerin sedo account u ile uyusmuyorsa o zaman senden NS leri girmeni istiyor. Yada URL Forward. Bazen böyle seyler olabiliyor. Genellikle private hwoislerde olur. Yani whois bilgileri gizlenirse.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5