İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo'ya Yeni Başlayanlar Için Tavsiyeleriniz Nedir ?

B

baybars

Misafir
Arkadaşlar bir süredir forumu takip ediyorum, hepinize daha çok kazanç dilerim... Bu işe yeni başlayan arkadaşlara yani bize ne tür tavsiyeleriniz olur. Vaktiniz ölçüsüsünde fikirlerinizi paylaşabilirmisiniz.

Nedir? Ne değildirden öte. Ne yapsak da kazanırız mesala...

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
uff ya sedo partnerlik sitesine döndü adamlar domain satık is egelin bize park edin boş durukende domain para akznasın mantıgı ile çalışıyor şimdi para kaznama yerine döndü yani adam bugun domain kaydettiriyor sonra 2. güns edoya ekliyor P: yok böle bişi ya valla yok :p ya ne ne önericez ki satılık biraz hiti olan bir siten varsa boşta ise satılıksa sedo ekle ama direk 1$ domain lıp sedo ekleme derim ..

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
baybars cım önerilerim

Zırt pırt baslık acmayın arama düğmesini bolca kullanın sedoda baslık acılacak bölüm bişi kaldıgını sanmıyorum aradıgın her bilgi mevcut

şimdiden bol şans

B

baybars

Misafir
Uyarınız için teşekküler...

cahveci' Alıntı:
baybars cım önerilerim

Zırt pırt baslık acmayın arama düğmesini bolca kullanın sedoda baslık acılacak bölüm bişi kaldıgını sanmıyorum aradıgın her bilgi mevcut

şimdiden bol şans

Uyarın için sağol arkadaşım... Acemiliğimize verin... Her forumun kendine göre kuralı olduğunu ve kuralları belirleyenlerin forumun eski kullanıcaları olduğunu unuttum...

B

baybars

Misafir
Peki arkadaşlar uyarınızı dikkate alıp forum içi aramalar ile soruma cevap arayacağım...
sorumuda www.mp3index.org sizce tutarmı diye değiştiriyorum...

B

baybars

Misafir
eyvallah guajira bilmediğim konular vardı işe yaradı verdiğin linkler...

G

guajira

Misafir
Ne demek. Zaten bu siteyi sırf bu amaçla açtım. Her yeni gelen sedo nedir dediğinde fırça çekilmesi adetten olunca bende bu siteyi açtım. Hem hizmet hem ticaret.:)

G

guajira

Misafir
Yani diyorum ki neredeyse bu forumdaki herkes. Daha önce sorulmuş bir soruyu sormuştur üye olduktan sonra. (senin de Adsense'le alakalı sorularını unutmuş değilim. gençliğini de bilirim derken bunu kastettim) Sırf bu aralar moda oldu diye yeni gelenlere fırça kayılmasına karşıyım. Bu böyle bilinsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5