İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedoyu BANLADIM Beyler....

H

hostcu

Misafir
beyler sedo bana yamuk yaptı site hitlerimin tamamı googleden gelmesine ragmen adamlar paramı ödemedi ipleri kontrol edin göreceksiniz falan diye mail attım adamlar turk düşmanı çıktı bundan sonra bence dikkatli olalım bide başka bi sponsor arayışınıda girelim bende adamlara yüz verdik götleri kalktı...

diyelimki google yasak ulan sülalesi bozuk sedo googledan gelen hitide kesersem bana nerden hit gelicek benim sitenin adını milletin kafasına vahiy şeklindemi gelicek

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
hostcu +1

Bireysel maillere 3, Contact us sayfasinda 2 mail yolladim. Cevap gelmedi. Kendi dillerinde protesto sitesi yapiyorum. Google'den gelen hitleride saymiyorsa, en azindan cevap vermeliler insan gibi.

Turk dusmanligi kelimesini ekarte edip, gonderilen maillerin cevaplanmamasi biraz umursamazlikla aciklanabilir.

power

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu olaya b...k'unu cıkartmak diyelim !

H

hostcu

Misafir
lan ben bide kalın yazıyla yazdım hitlerim googledan geldi diye:D

A

Atakan

Misafir
hehe.in kurbanısınız siz bunu söyleyebilirim veya sizindir bilemem ama bütün girişler googledansa adamlarada çok suç bulamıyorum açıkcası

H

hostcu

Misafir
yaw abi hadi sen forsale yazdım ben bi halt yazmadım sadece ve sadece katkısız google hiti

A

Atakan

Misafir
power' Alıntı:
bana direk adresbara yazılan domainler gene ödemediler ama haklılar bu kadar forsale'den sonra

direk adres bara yazmakla popup arasında bir fark yoktur belki bu yüzden olabilir

A

Atakan

Misafir
power' Alıntı:
jenerik isimler arkadasım sanatcı sirket v.s tarzı popüler isimler pop-up la ne alakası var ?

ben pop açtın demedim :eek: direk yazmakla popup açmak arasında fark yok gibi bişey sistemin bunu anlaması zordur.

H

hostcu

Misafir
yaw bırakın pop-up u falan adamlar bu ay büyük oyun oynamış bence...

Q

QuicK

Misafir
hostcu : Senin belli bir miktarda birakmis olmandan kaynaklaniyor olabilir. Zamaninda yazildi iste 1000 € dan fazlasını vermeyecekler diye felan. Ben karsi ciktim. Sen ise sanirim 900 küsürde biraktin. Bu yuzden adamlar killanmis olabilir. Sana hak veriyorum. Googleden geldiyse haklisin.. Ama ingilizce biliyorsan, biliyorsaniz toplu sekilde mail atmanizi oneririm. Istatistiklerinizi yeniden incelemelerini isteyin. Aksi halde kendilerini google'ye ve reklam verenlere sikayet edeceginizi, daha olmazsa yasal yollara basvuracagınızı yazın. Eminim ilgileneceklerdir. Kendimden biliyorum ;)
Ingilizcem b..tan olmasina ragmen ben bu söyledigimi yaptim. Bir kac extra mail gonderdiler. Bende gonderdim felan. Reklam verenlerden zaten bize odemedikleri parayi almadiklarini söylediler. En son maili onlar yazdi. 150 € icin ugrasmaya değmez diyerek mail gondermedim daha sonra. Belkide ustune dusseydim alabilirdim. Bunun disinda bu sekilde parasini alan birisini taniyorum.. Kendisinin Almanya'da yasiyor olmasida bundan pozitif yan etki yapmis olabilir. Yazi yazmakla klavye asinmaz. Bence siz mail yazin.

Q

QuicK

Misafir
An audit of your traffic showed that it was not converting for our advertising partner's sponsors and per our agreement with them we could not accept it. A detailed examination of your traffic showed that it was not natural. Our parking program can only accept natural traffic. This is defined as type in or search engine query generated traffic. Traffic from paid sources, pop up or pop under software or any promotional source is not accepted.

Please let me know if you have any other questions. I'll be happy to answer them
Bana böyle bir mail gondermislerdi. Ne demekse artık :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5